Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz barát az...

Enaa kérdése:

Szerintetek igaz barát az aki, minden jelentéktelen dolog miatt lemondja a találkozást, amit már egy héttel ezelőtt megbeszéltünk?

Figyelt kérdés
nem is 1x fordult már elő ez a dolog. a megbeszélt időpont előtt egy órával vagy ha mázlim van 2 órával előtte ír egy sms-t hogy "jahh boccs még sem jó". és csodálkozik ha megharagszom rá.
2014. jan. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Költői kérdés volt, remélem.
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a legjobb barátom eléggé spontán személy. Mondjuk ő nem az utolsó pillanatban szokta lemondani, de mostanában elég sűrűn nem jönnek össze a találkozók, mert rendezetlen és suliidőben kapkodja a fejét ide-oda. Volt, mikor megharagudtam rá, de végül is... Nagyon jó barát. Bármit elmondhatok neki, bármivel kapcsolatban számíthatok a segítségére és megért engem. Tény, hogy mostanság nem sokat találkoztunk, csak a suliban szünetekben, de hát ez van. Majd bepótoljuk. Meg ezerszer bocsánatot kért, én meg már ismerem, szóval tudom milyen.

Ezzel arra akadok kilyukadni, hogy talán nem azért nem találkozik veled, mert nem akar, hanem mert kicsit körülményeskedő. :D Noszogasd egy kicsit... Én is úgy szoktam. Mielőtt indulna a busza, felhívom, mondom, hogy siessen meg ilyenek.

Ja és beszéld meg vele a dolgot! Mondd el neki, hogy neked ez nem tetszik, rosszul esik neked és talán hátha próbál változtatni a dolgokon. Sok szerencsét, remélem, valamennyit tudtam segíteni! :3

2014. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyos vagy. Biztosan fogok vele beszélni, de várok egy kicsit ezzel a béküléssel. de kösziii
2014. jan. 4. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elég spontán a legjobb barátnőm.

Volt már hogy mondott le találkozókat,néha fél órával előbb is.De aztán nagyon megharagudtam rá és megmondtam,hogy mi nem tetszik,nem régóta ismerem csak pár hónapja.De azt leszögeztük,ha gondunk van megbeszéljük,hiszen másként nem működne a barátság.Megbeszéltük és megértettem miért olyan amilyen.Azóta nem haragszok rá ha lemond vmit.Nyilván nem esik jól,de megértem,mert tudom miért teszi.

Mondjuk engem jobban "zavar",hogy hirtelen talál ki dolgokat.Mondja,hogy 15 perc múlva menjünk sétálni a városban.(am 5 percre lakik tőlem)Amikor nekem van dolgom,meg ugye előre nem beszéltük meg hogy ma találkozunk és mondom,hogy most nem tudok ,akkor ő megvan sértődve,de ezt is megbeszéltem vele,hogy én szeretem a dolgokat előre tudni,nem csak hirtelen sity-suty mindent.De tudja ő ezt,csak ő spontán ember és erről nem lehet leszoktatni,de nem is akarom.


Szóval beszéljétek meg,hidd el jobb ha megbeszélitek.Problémák azért vannak,hogy megoldják őket.

Mostanság azért rosszak az emberi kapcsolatok tök mind1,hogy barátság vagy szerelmi.De nem beszélik meg az emberek egymással a problémáikat.Ha te csak mindig haragszol rá,nem megoldás,írd le neki hogy mi a problémád,ha már egy találkozó nehezen jön össze.


Lehet tényleg akar veled találkozni,csak rosszúl osztja be az idejét.Viszont ami lehet még ez egy rosszabb eset,már nem tekint téged jó barátjának,mert mondjuk vannak mások akik neki fontosabbak.

Remélem nem az utóbbi!!!

De ezért kell erről beszélni.

2014. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :) Nem tudom, hogy mit gondoljak, mert legutóbb amikor lett volna egy talink küldött egy sms-t, hogy nem jó. De én ezt nem láttam és fél óráig vártam rá a megbeszélt helyen. Elmentem hozzá,hogy "nekünk nem kellett volna találkoznunk?" és nem úgy tűnt, mint aki szét akar szakadni a sok "dolgai" miatt! Beszélni fogok vele, de az biztos, hogy nem én fogok kezdeményezni. (köszi még 1x a választ)
2014. jan. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!