Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat? 20L

Fenx kérdése:

Hogyan szerezzek barátokat? 20L

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kéne tennem, ha olyan szerencsétlenül alakult az életem, hogy szinte totál egyedül vagyok? A középiskolai osztályom maga volt a pokol, majd mikor kiköltöztem a barátommal külföldre ott hagytam a sulit. Ekkora 2 barátnő volt az életemben, akik tényleg barátok...az egyik még az általános iskolai legjobb barátnőm, a másik pedig az egyik volt középsulis osztálytársam. Most, hogy külföldön élek, itt nem igen vannak barátaim és az otthoniakkal is nagyon nehéz találkozni, mikor haza tudok menni szabira akkor is csak az egyikkel tudok , mert a másiknak általában vizsgái vannak a tovább tanulás miatt vagy nem ér rá. A barátomnak persze millio haverja van akikkel tud szórakozni az otthon töltött idő alatt…de én sosem tudok mit csinálni és ez elég rossz dolog…az ő nyakán meg nem akarok mindig lógni főleg, hogy együtt is élünk…Volt egy időszak mikor rengeteg ismerősöm, barátom volt, de mindenkivel eltávolodtunk és mindenki megváltozott…nagyképűek lettek, elszálltak és erre nem vágyom…nem tudom hogy szerezzek barátokat.

2014. jan. 4. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú,de ismerős a sztorid,csak én még a középiskolai pokolnál tartok.

Amúgy szerintem itt interneten elég sok barátot szerezhetsz(itt is válogatni kell,mert nem tudod,hogy ki kicsoda).És itt általában normálisak maradnak.

18/L

2014. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked inkább akkor ott kinn kellene barátok után nézni, mert amikor két hétre hazajössz, az itthoni barátságok "aktíválása" úgyis csak arra a két hétre, meg e-mail váltásokra, chatelésekre korlátozódna(ami majdnem olyan, mintha netes barátaid lennének)...


Kinn, ahol laksz(nem tudom, melyik ország, nem írtad meg), biztos vannak mindenféle kulturális intézmények(színház, mozi,stb.), bulihelyek(disco, night club, stb.), ilyen helyeken nézz körül...

2014. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg hol el elsz? En is hasonlo cipoben jarok :(

21/l

2014. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a gyors válaszaitokat :) Hollandiában élek, próbáltam itt ismerkedni,de azok is csak felszines vagy érdekbarátságok lettek...a kint élő magyarok csak kihasználják egymást akikkel eddig találkoztam sajnos én is megtapasztaltam habár nem akartam elhinni amiket a fórumokon olvastam...a más származású korabeliek pedig olyan szinten éretlenek...kollegáim is 20-22 évesen csak vihorásznak meg hülyeségekről beszélnek mint valami 13-14 éves emberek:S és sajnos legtöbb embernek a szórakozás is abból áll h drogozzunk ezerrel...úgyhogy itt nem igazán találok hozzámillő társaságot...persze nem tervezem itt életem végéig, ezért is lenne jó otthon 1-2 ismerős, meg persze sose lehet tudni mi, hogy alakul:)csak elég kellemetlen, mikor itt a sok melóba elfáradok, és mikor adódna egy kis pihi, 1-2 hét otthon, akkor is csak kb otthon tudok ülni, mert szüleim általában dolgoznak és egyedül semmi szórakozás nem az igazi, még a vásárlás se:/
2014. jan. 5. 10:53
 5/5 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy neten mikor próbáltam ismerkedni, akkor mindenkit csak az érdekelt, hogy bevállalós vagyok-e meg cam...stb úgyh nem igazán vagyok oda ezekért a netes ismerkedésekért. Esetleg tudtok valami oldalt?
2014. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!