Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik barátnőmet válasszam?

Melyik barátnőmet válasszam?

Figyelt kérdés
Van 2 barátnőm, akik gyűlölik egymást. Mi az egyikkel 'BFF' -ek vagyunk. De a másikat is nagyon bírom. A 'BFF' -emmel már nagyon-nagyon sok vitánk volt,de a másik barátnőmmel szinte még egy sem. Egyszer bejelentette egy tanár, hogy nagyon nehéz lesz a dolgozat. Erre a 'BFF'-em azt mondta, hogy majd megnézi az enyémről.. Ugyan miért ülnék mellette? A másik saját maga csinálja, nem szokta nézni az enyémet, és én úgy érzem, hogy jobban megbecsül. Nem tudom mit tegyek. Melyiket válasszam?
2014. jan. 5. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy az Állatok>>Kutyák közzé van sorolva, de először nem ezt akartam kérdezni. Nézzétek el légyszíves!
2014. jan. 5. 19:12
 2/6 anonim válasza:
Miert kene valasztano? Attol meg h ok nem szeretik egymast te mindettovel joba lehetsz...
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

BFF ... meghaltam.


Kevesebb tv,több normális élet a gyógymód.

2014. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egy BFF nem jelent semmit, a barátságot nem egy rövidítés hanem a tettei teszik tartóssá. .

Amúgy miért kellene választanod, attól, hogy ők nem szeretik egymást? Max nem ültök egy asztal mellé egyszerre.

A majd lenézem rólad-nak meg egy cseppet sem barátság hanem kihasználás szaga van, de nagyon.

2014. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most például így tudnám ezt a helyzetet bemutatni: Most portások leszünk a suliban, és az egyikkel már voltam egyszer (azzal, akit BFF-nek írtam le) , és ezért most a másikkal szeretnék. Hát persze hogy kiveri a hisztit...
2014. jan. 5. 19:50
 6/6 anonim válasza:
melyiket válasszam?? a barátság nem tárgy, hogy válassz 2 közül. amellé ülj, amelyik jobban megbecsül, akkor majd a másik rájön, hogy nem szabad kihasználni a másikat. mert hogy kihasznál téged!!
2014. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!