Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság, kötődés kérdés?...

Barátság, kötődés kérdés? Írjatok kérlek mit gondoltok

Figyelt kérdés

Van az életemben egy barátom. Ő nem csak egy egyszerű barát számomra, ő az én egyetlen igaz barátom és ezt mondtam is neki sokszor. Ő az egyetlen olyan barátom az életemben, akiért meg is halnék, ha úgy kellene lennie! Én barátnak mondom őt, de az alábbi pár sor miatt össze vagyok zavarodva, mert amit a kötődésről ír, én teljesen úgy érzek vele kapcsolatban!


Én akkor csak kőtödöm hozzá? A mi barátságunk nem múlandó és nem fog eltűnni, de mégis barátnak hívom és tartom, egy életre szóló igaz barátomnak.


"Ne keverd össze a kötődést a barátsággal. A barátság mulandó, eltűnik, a kötődés viszont a lelkedet köti a másikéhoz. Ezért szeretnél minél több időt tölteni vele, mert érzed, hogy többé tesz, erősít, feltölt. Többnek érzed magad már attól is, hogy ott van az életedben."


Én csak kőtödöm akkor hozzá?


Legyetek szívesek tegyetek rendet a fejemben. Hálás köszönet előre is, köszönöm!!!!!!!!!!



2014. jan. 7. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogyan nevezitek ha ugyanarról beszéltek. Én is barátnak hívom az ilyet, a barátunkhoz pedig kötődünk csakúgy mint minden emberhez akivel mélyebb a kapcsolat. Van aki nem így hívja, nem kell megzavarodni.
2014. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!