Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk miért nem látják hogy...

A fiúk miért nem látják hogy milyen igazából? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval mint minden osztályba nálunk is van egy lány, aki szép, vékony, csinos, jó sportoló, és látszólag jó fej is. Csakhogy így ebben a félévben egyre többen vesszük észre azt rajta, hogy sok mindenkivel, - aki nem olyan 'menő' mint ő - utálatos, féltékeny, rosszindulatú és nagyszájú. De a fiúk még mindig istenítik. Mármint a többségük, asszem csak 1 valaki van aki észrevette. Most nekem semmi bajom azzal a lánnyal, nem vagyok rá féltékeny, sőt, jóba is vagyok vele, az egyik barátnőm, csak mostanában ezt veszem észre rajta. Meg nekem van barátom, úgyhogy nem engem zavar, hanem a többi lányt, de őket se a fiúk miatt.

2014. jan. 7. 18:16
 1/5 anonim válasza:
85%
fiúk - a farkuk után mennek.
2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

#1: Mivel előttünk van és oda is van nőve...(igaz van aki hátratűri)

Ez a kérdés elvett félpercet az életemből...Visszakérhetném?

2014. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 erre én is gondoltam :"D

#2 senki nem kényszerített rá hogy megnyisd, de ha megbántad hát bocsánat :(

2014. jan. 7. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ez sajnos 20-on felül is meg fog maradni: röhögök a markomban akkor, amikor az általam addig okosnak hitt srácok lihegnek barby, bunkó és/vagy domina nők után, rájuk költenek egy tonna pénzt, majd egy kis idő után nyivákolva keresnek fel engem, hogy sírjanak a vállamon, nekem, aki mindaddig annyit időt, energiát áldoztam értük és reményt tápláltam irántuk.
2014. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételek azért...pl. Én :D

#4: Ha tényleg az ellentéte vagy az ilyeneknek, akkor:

[link]

2014. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!