Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány szép és nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szép és nagyon jó az alakja a fiúk miért csak a prédát látják benne? Semelyik férfiban sem lehet megbízni így!

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A férfiakban nem lhet megbízni általában? vagy te melyik korcsoportra gondoltál?
2012. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én például semmiképpen sem arra gondolnék, hogy milyen jó barátok is lehetnénk mi ketten... és szerintem így van ezzel minden egészséges heteroszexuális férfi. Persze ha annyira jó csaj akkor nem csak rövidtávra kellene.


25F

2012. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de egy ilyen kérdés alapján felmegy bennem a pumpa.

Miért általánosítasz az összes srácra?

2012. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Együtt érzek, velem is ezt csinálják.

Szerencsére most kifogtam egy érett férfit, aki nem ezt látja bennem, de a férfiak 98%-a igen.. :(

24/N

2012. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok.Tudom,hogy általánosítottam,kinek nem inge kérem ne vegye magára:) Örülök,hogy van más lány/nő is aki hasonló helyzetben van és megérti:)
2012. febr. 29. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, mivel a külső az első amit meglátunk valakiből, így ha az nagyon szép/vonzó akkor képesek vagyunk elájulni tőle, és csak arra koncentrálni. Én is el szoktam ámulni egy-egy lány szépségén, bár ez nem azt jelenti, hogy csak meg akarnám dugni. Érdekelne, hogy milyen valójában.
2012. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem a prédát látom a szép lányokban, hanem az esélyt; ha e mellett a belső értékek is a helyén vannak, akkor sem prédát látok benne, hanem egy esélyt arra, hogy megtaláltam az "Igazit". :)

De ez a kettő eddig még sose passzolt.

2012. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 3-as vagyok és kösz hogy így lehúztatok :D


Tudtam h ez lesz a reakció, de először úgyis a külső fog majd meg, aki mást mond az hazudik! Nem hiszem, hogy nálatok tip-top lányoknál valaha is labdába rúghatna egy féllábú bajszos vakond. Az hogy kapásból megfordul a fejemben a szex nem azt jelenti, hogy csak meg akarom dugni az illetőt. Egyébként a csajok csak addig prédák számomra, amíg nincs kapcsolatom, onnantól kezdve meg max megnézem az illetőt. Csak ennyit akartam az agresszív feministáknak mondani.


Csókolom!

2012. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!