Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj, ha 25 éves...

Velem van a baj, ha 25 éves lányként alig találok olyan embereket, akikkel egy hullámhosszon lennék?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem haza külföldről és alig találok olyan korombelieket, akikkel igazán megértenénk egymást, akik nem felszínesek és normálisan el lehet velük beszélgetni.

Csak barátként szeretnék ismerkedni!

25 éves lány vagyok, Baranyában élek, szeretem a tavaszt, a rockzenét és a dallamos metált, érdekel a természetfeletti, romantikus, de nem nyálas lélek vagyok, szeretem a jó könyveket és filmeket, nagyon szeretek beszélgetni, sétálni, utazni, jókat enni és inni, stb.

Nem ítélkezem külső, vagy bármilyen hovatartozás alapján, nyitott vagyok.


Ha valaki túl tud lépni azon, amin még én sem teljesen, hogy elég gáz ezt ide kiírni és egyébként ugyanígy érez, ha körülnéz a környezetében, írjon bátran! :)



2014. jan. 8. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
én a helyedben nem költöztem volna haza külföldről ..főleg,ha nincs is kiért (mint barát,stb...) persze te tudod,keresgélj azért,hátha találsz magadhoz való emberkéket.
2014. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit most kétségbe vagy esve. Külföldi tartózkodásod alatt tágult a világnézeted és még nem sikerült alkalmazkodnod. Lehet így fogalmazni, hogy veled van a baj, de ez igazából nem baj. :-)

Nem is kell alkalmazkodnod, volna véleményem, hogy miért érzel így, de nem akarok itt senkit megbántani.

2014. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
ha külföldön volt,akkor nem is ismerik...nem tudom milyen világnézet tágulásról beszélsz :) na persze,nem kötekedni akarok,az esetleges félreértés végett.
2014. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Második: igazad lehet, mondjuk mielőtt külföldre költöztem sem éreztem magamhoz közel túl sok embert, persze akkor megvoltak a barátok, csak ők azóta szétszéledtek, mint én is.

Írd le, kérlek, mire gondolsz?

2014. jan. 8. 14:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet.

A kevésbé felszínes emberek éppen a felszínesebbek miatt zárkóznak be, nehezebben találják meg egymást. Ne add fel, de szánj rá időt!

2014. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ebéd elek ***** válasza:

én is ugyanebben a cipőben járok, és még csak nem voltam külföldön. kevés emberrel jövök ki, de azokkal nagyon jól. még nem sikerült rájönnöm, h mi alapján szimpatizálok egyes emberekkel, de többnyire az önállóbb, egyénibb, színesebb emberekkel, akik nem mennek a tömeg után.


hasonló az érdeklődési körünk, Kérdező.


25/F

2014. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

szerintem volt egy másik kérdésed, amire válaszoltam.


elég nagy butaság volt hazaköltözni, bár biztos meg van az oka.

ha teheted gyorsan menj vissza, mert itt nincs élet. az emberek felszínesek, de nyomor is van, keleteurópai mentalitás.

nem mondom hogy máshol sokkal értelmesebbek, de legalább nem halsz éhen és nincs tele neonácikkal az ország.

2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

"A kevésbé felszínes emberek éppen a felszínesebbek miatt zárkóznak be, nehezebben találják meg egymást. Ne add fel, de szánj rá időt!"


részben egyetértek, részben viszont nem, mert én szinte folyamatosan próbáltam keresni ilyen embereket, de nincsenek. akiket ismertem hasomlóakat, ők pl teljesen befordultak, és megszakították a kapcsolatot akülvilággal.


mondhatnák úgy is, ma értelmes ember nem él közösségi életet.

2014. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismered kérdező, a "távolba szakadt hazánkfia" kifejezést? Nem véletlen a szakadt ige. Amikor elmész, valami szakad benned. Tudom magamról, én is külföldön keresem a boldogulás lehetőségét. (Szintén Baranyából.) Szóval valami szakad az emberben, és amikor "haza"jön, nem tudja a darabokat összefércelni. Mindenhol lyuk tátong, és mérhetetlen üresség. De ezt ne vetítsd ki a környezetedre, sajnos, ez az űr benned van.
2014. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Igen ugyanigy vagyok én is,körülbelül egy (esetleg kettő) kezemen megtudom számolni azokat az embereket akikkel nagyon kijövök,pedig nagyon sok embert ismerek,ahogy a több válaszoló irta igen te is,ahogy én is azoknak az embereknek a társaságát keressük akik nem tömegarcok,mint ahogy pl bemész egy discoba,buliba és meglátod azokat a fejeket,pont ezeket a különálló egyéniségeket keresed,akikkel egy hullám hosszon lehetsz,hiába próbáltam én is korombeli csajokkal ismerkedni,egyszerüen a 80%-uk olyan szinten bugyuta,hogy a téma kimerül :mikor bulizunk,iszunk,dugunk,viháncolunk témakörben....persze tisztelet a kivételnek de azok már foglaltak...Kicsit eltértem a kérdéstől,de jah megértelek,hasonlóképp érzek :)


24/F

2014. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!