Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sürgősen kéne segíteni,...

Sürgősen kéne segíteni, elegem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos... kezdjük azt, hogy van egy osztálytársam/barátnőm. Kissé furcsán viselkedik, szívbeteg, meg túlérzékeny, elsírja magát 7.-es létére ha lecseszik, vagy ha veszekszünk vele, szóval minden apró dologért... én barátkoztam vele, mert folyton ránk ragad, pedig az osztályban még vannak barátai. Eléggé fura lány, meg lehet hagyni... én sokszor szoktam vele beszélgetni, mert az osztályban talán ő az egyetlen, akivel el tudok néha beszélgetni dolgokról. (pl én szeretem az animéket, és a videójátékokat, de egy lány barátom sem szereti őket, csak ő...) de, az utóbbi 1 évben nagyon rosszul érzem magam. Először csak megemlítettem neki néha, hogy milyen animét nézek, következő nap pedig azzal jött, ő is belenézett, és hogy már az xy. résznél tart (tudni illik, egésznap gépezik...) és mindig lefikázott, kicsúfolt, spoilerkedett, ha megtudta, hogy én még nem tartok ott, mert én legalább nem egésznap gépezek... aztán. 2. dolog a Metin2... elkezdtünk egyszerre játszani, máig azzal zaklat, hogy ő ennyi idő alatt hányas szintre jutna, meg stb... ez tudom, gyerekes dolog, de bánt! Nem ez volt az egyetlen, mindenben utánoz, én meg ezt nem szeretném, de félek, hogy ha elmondom neki, akkor elkezd bőgni, elmondja mindenkinek milyen egy gyökér vagyok, és az anyjának is elpanaszkodik, az meg felhívja az enyémet. Mert már volt rá alkalom! Megutáltam a csajt. Egy másik dolog az, hogy olyan 2 hete kezdtem el játszani a Terával. Még csak olyan 14-es szint körül lehetek, mert nem nagyon vagyok "kocka", és keveset játszom, de igyekszem... ő pedig szokásához híven megint utánzott, letöltötte a játékot, és másnap azzal dicsekedett nekem röhögve, hogy ő még csak tegnap kezdte, és hogy már 11-es szintű... egyszerűen csak rosszul esik, hogy folyton azzal játszik amivel én, azt hallgat amit én, és MINDENBEN előrébb lesz mint én, mert ő egésznap a gépet bújja! :( én nem akarom, hogy azzal dicsekedjen, neki mije van, mit kapott, és hogy milyen baráti társaságot szerezett Terán, pedig csak tőlem hallotta a játékot... mert tudom, hogy mindig ki fog gúnyolni a végén, hogy milyen hülye vagyok, hogy nem jutok el addig. Volt egy játék, az Alice the Madness Returns. Említettem neki, hogy meg fogom kapni, és ő már azzal jött egy hét múlva, hogy az Xboxára megvették, és hogy kijátszotta, meg hogy én még csak ott tartok, meg minden sz@r... egyszerűen nem tudja felfogni, hogy én nem vagyok jó ezekben, hogy én nem kapok meg mindent, és hogy én nem gépezek egész álló nap!(és bezzeg az anyja azzal panaszkodik az enyémnek, hogy mennyit gépezik a lánya, és hogy le kéne tiltania... de a csaj egyszer sem mondta, hogy annyira zavarná a szüleit a gépezése) Én már nem tudom mit tegyek! Megmondjam neki hogy szálljon le rólam? Elegem van belőle. És irigy vagyok rá, igen, mert ő mindig jobb volt nálam.
2014. jan. 10. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ez most valami hülye vicc?
2014. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet gépeztek, annál alacsonyabb szintre kerültök:DDD
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát, sokan mondták hogy egyszerűen szarjam le, de nem tudom xD de nem akarom hogy ezt csinálja!
2014. jan. 10. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj az anyával
2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deliverance ***** válasza:
Irigylem a problémáidat kisember.. :) ne beszélj neki a játékokról, vagy ha rákérdez, ne mondj igazat, és ennyi. Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani.
2014. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
'anyával' anyjával
2014. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, azért köszönöm. :D most hogy így visszanézem, talán kicsit tényleg "túlozhattam"... hát, akkor megpróbálok így tenni.
2014. jan. 10. 20:42
 8/8 Kini :)) ***** válasza:
Mond el neki finoman, amit ide leírtál. Vagyis azt, azért tartassz kissebb szinten a játékokban, mert nincs sok időd gépezni, nem azért, mert béna vagy. Es mondd meg, hogy bánt, ha ilyeneket mond. Ezen csak nem fog megsértődni :-)
2014. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!