Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van mindenből, mit...

Elegem van mindenből, mit csináljak hogy legyen egy kis életkedvem? :/

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban semmi kedvem sincs élni,egyedül érzem magam.Magányos vagyok...legszivesebben csak aludnék egész nap hogy ne kelljen fent lennem,de nem vagyok álmos:( szükségem lenne egy fiúra aki itt van mellettem,de ez sincs meg:( kicsit összevesztem az egyik volt legjobb bnőmmel,és szörnyen érzem magam.Semmi karácsonyi hangulatom nem volt az elmúlt hetekben.Mindjárt kezdődik a suli...ettől is rosszul vagyok.Utálom a téli hónapokat,nyarat akarok,mert akkor lehet menni mindenhova,és jó a kedvem! De hát,ez is még mikor lesz?!:( Szóval tudtok valamit tanácsolni hogy mit csináljak,mit kezdjek magammal? 15/L
2014. jan. 2. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasás? vagy esetleg kibékülhetnél a legjobb barátnőddel..
2014. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress egy álmot az mindig jól jön ... ha az embernek vannak céljai nem érzi magát annyira feleslegesnek vagy bánatosnak. Én így találtam meg az írást - Más esetbe egyél banánt
2014. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is valahogy így vagyok vele, barátnömmel összevesztem, nem mondom, hogy fiú kellene, mert nem! Az neked se kelljen, mert ha pl. össze veszel vele, mégjobban magányosan fogod érezni magad! Hol laksz?(megye) Én 8.dikos vagyok, nem várom én sem a sulit, nincs kivel lennem ott sem. :| de elvagyok magamnak. Van HOBBIM. Ez sokat számít.:)
2014. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NoodLee. ***** válasza:

Törj világuralomra! Ha kell tudok segíteni.

Üdvözlettel: E.T.

2014. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

most lehet furán hangzik de a maszturbálás sokat segíthet :D


és ez most tényleg nem vicc.. :)

2014. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket! :)

A barátnőmmel sikerült kibékülnöm,már jobb a kedvem,nem tudom mi volt ez az átmeneti állapot...

2014. jan. 2. 23:19
 8/8 hosszúhajú ***** válasza:
ezt hívják tipikus téli depressziónak ami a fényhiány miatt jelentkezik. Svédországban már folytak kísérletek arra vonatkozólag, hogy lehetne orvosolni a problémát, ezért úgynevezett fényszobákat hoztak létre. Hosszabb ott tartózkodás után javult a betegek állapota. Tehát napfényt a javaslatom.
2014. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!