Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bántana, ha a "legjobb barátod...

Bántana, ha a "legjobb barátodnak" kicsúszna a száján, hogy neki nincsenek barátai, csak emberek, akikkel tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 23:24
 1/3 liberty1446 válasza:
Ha utana mondjuk azt mondja, ne haragudj es ez nem igy van csak duhbol mondta vagy szomorusagbol vagy stb. akkor nem, de ha csak igy ennyi akkor eleg banto.
2014. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Engem nem bántana... én is szoktam így érteni... és csüggedésből szoktam... mert sajnos nem érzem az emberek felém irányuló pozitív érzelmeit. Nem tudom igazából eldönteni, hogy ki kedvel... és amikor ez eszembe jut akkor szoktam ezt így kijelenteni... de nem szoktak megnyugtatni, hogy ezt csak beképzelem... pedig erre vágynék mindig. Csak annyit csinálj, hogy bebizonyítod neki, hogy nincs igaza, és VAN BARÁTJA (ha jól veszem ki, te;) és ha kell a bizonyításhoz, akár hülyévé is teheted magad... én erre vágynék... az igaz barátomtól (aki sztem am nekem sincs...) az illető biztos nagyon zárkózott, melankólikus jellem... aki sosem biztos magában és semmiben... remélem tudtam segíteni...
2014. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, nagyon bántana
2014. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!