Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem folyton sír nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem folyton sír nekem, hogy hiányzom neki. Mi lenne a legjobb neki? Szakítsak meg vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1 hónapja léptem ki egy 3 éves kapcsolatból, mert részemről elmúlt a szerelem. Az exem nagyon nehezen dolgozza fel, mert még nagyon szerelmes belém. Eleinte nem tudtam,h ennyire,ezért úgy gondoltam,maradhatnánk barátok,de hülyeség volt,mert így néha még ír nekem facebookon,és hivogat. Folyton mondja hogy hiányzom neki és könyörög egy második esélyért. Hiába mondom neki,h én már nem szeretem,és talán már tovább is léptem,nem érdekli. Nekem az lenne a legjobb,ha egy barátként megmaradna,hisz ő volt egyben a legjobb barátom is,ő ismer a legjobban,stb. De engem most az érdekel,h neki hogy lenne a legkönnyebb túl lépnie rajtam! Mikor szóba hoztam,h nem kéne beszélnünk és találkoznunk,akkor mindig azt mondta h abba belehalna,mert ez élteti,h legalább párszor beszélhet velem. Na de hosszabb távon jobb lenne neki úgy,ha minden kapcsolatot megszakítok vele,nem? Ne válaszoljak az üzeneteire,és ne vegyem fel a hívásait? Vagy mi legyen? Tovább kell lépnie,mert én már nem érzek iránta szerelmet régóta,és bármikor beléphet az életembe egy új pasi,és tudom h azt nem tudná elviselni a jelenlegi állapotában... Vélemény?

20/L


2013. máj. 16. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ideig ne beszélj vele, majd ha túllépett rajtad, talán...
2013. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a szakítás után minden diplomáciai kapcsolatot megszakítani, mindenkinek könnyebb úgy.
2013. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ezért úgy gondoltam,maradhatnánk barátok". Itt kellet volna a barátodnak felismernie hogy semmit nem akarsz tőle. Facebook törlés gomb vagy nem ismerem link. Telefonszám törlés. A lényeg hogy minden honnan törölnie kellet volna szerintem. Vannak olyan fickók akikkel lehet szórakozni. Nekem egyértelmű lett volna. Minden kapcsolatot megszüntettem volna veled. Amit éreznék irántad azt meg eldugnám előtted.
2013. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

minél tovább húzod halasztod,annál sz@rabb lesz.

ő a függő és te vagy a szer.

ha folyamatosan adagolod magad,ha csak néha is,akkor nem tud kitisztulni.

és ez az állapot amibe eljutott valóban lehet veszélyes is,főleg ha új bikád lesz,ezért a teljes törlés-tiltás előtt beszélj a szüleivel és szólj nekik,hogy figyeljenek oda rá.

2013. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem azt kellene csinálni, hogy még egyszer utoljára leülsz vele, és elmondod, hogy számodra vége, és ezt fogadja el. Ha pedig nem teszi, akkor kénytelen leszel megszakítani vele minden kapcsolatot huzamosabb időre.


ha nem veszi a lapot, akkor viszont tényleg. ne válaszolj, ne reagálj semmire. ha hív, nyomd ki, ha smst, vagy neten üzen ne válaszolj.


ezt sajnos nem lehet másképp megoldani.


én voltam olyan helyzetben, hogy lefeküdtem egy sráccal akivel barátok voltunk, és utána nagyon elkezdtem kötődni hozzá. tehát még csak nem is szerelem volt.... csak a szex miatt kialakult egyfajta kötődés.


én akkor egy hónapig szinte üldöztem a srácot. viszont ő türelmes volt. ugyanúgy barátként tekintett rám és beszélt velem ha írtam rá.


aztán elgondolkodtam....és úgy döntöttem, hogy ennek vége. és ezt így nem folytathatom. egyre ritkábban kerestem, majd egyáltalán nem ...és így fokozatosan ki hültek az érzések.... aztán több hét hallgatás után ő írt rám, hogy mi van velem és mi történt, hogy nem beszélek vele soha. észrevette mennyire tartottam a távolságot....


őszintén leírtam mindent, hogy miért volt, és megértette. azóta már férjhez mentem, de ugyanolyan jó barátok vagyunk.


sokat segített a távolságtartás. bár annyi a különbség, hogy én ezt önként vállaltam be. piszok nehéz volt...


a volt barátodnak is távolságra , időre van szüksége. mond meg neki, hogy mindent csak az ő érdekében teszel!


később szerintem megérti majd:)


27/N

2013. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

szegény gyerekkel most nagyon kib4sztál-

3 év után csak ugy bejelented h "má nem vagyok szerelmes"

kamuszöveget - amit a tipikus 20 éves lányok szoktak bedobni

amikor az igazság az - h "ne haragudj de már más f4szra vágyok"


majd a karma segberak téged, és egyszer te is átéled azt,hogy nagyon szeretni fogsz valakit 3 évig , és otthagy, na majd akkor megtudod mit érez az ex barátod!


SZ4R VAGY GEHCCC :D

2013. máj. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy egy már megtörtént storyt próbálsz magadénak beállítani:DD Dehát: nem a tied:DD
2013. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!