Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni? Egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
Régen minden jó volt, voltak barátaim, mindig örömmel mentem suliba, igazán jól éreztem magam, de ez mára már megváltozott. Konkréten számolom vissza a napokat, hogy meddig kell még a gimiben szenvednem. Valaki szeretne -e barátkozni? 18 éves pesti lány vagyok, szeretek olvasni és sportolni. Olyan igai baráto(ka)t szeretnék, akik nem szarnak nagy ívben fejemre, hanem ő maga is kezdeményez beszélgetés,t programot. Akivel akár minden nap meg tudom beszélni, hogy aznap mit csináltam. Akivel el tudok menni egy-egy buliba (azokra az igazi táncolós, elektronikus zenés bulikra gondolok), vagy csak egy kis csajos beszélgetésre. Kérlek, csak olyan írjon, aki komolyan gondolja, és nem fog eltűnni a 3 beszélgetés után. Ha pesti az már csak egy plusz. :)

2014. jan. 13. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl messze laksz, az a gond :)
2014. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak lányok válaszát várod?
2014. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ígérek semmit, de lenne kedvem:)
2014. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok és jó lenne egy partner mindenbe. De sajnos messze vagy.
2014. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huu, mintha csak én írtam volna...:D írj nyugodtan, ha gondolod :))
2014. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!