Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak kihasznál?

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 12 éves. És...Van 2 fiú az osztályból. Úgy érzem néha hogy csak kihasználnak...Pl: ma technika órán olyan jól elvoltunk... <3 elvették a cuccomat meg az egyik bekapta a vonalzómat és ragcsálta meg minden... :D de nagyon viccesek meg minde, de néha olyan flegmán viselkednek velem, és ez olyan szarul esik, mivel mindketten bejönnek nekem. Sőt az egyik barátnőm szerint még a seggem is nézik, de ez már más téma :D Szoktunk néha ökörködni meg viccelődni és a malac viccek sem maradhatnak ki :D És nagyon sokat nevetünk eggyütt. De mikor a többi haverjuk ott van akkor nagyon felgmák velem. És ha felhozom hogy csináljunk közösen valamit akkor elküldenek meg minden... Ez olyan rosszul esik :( Szerintetek csak kihasználnak? :(

2014. jan. 16. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak haverok között szeretnek felvágni, hogy milyen kemények tudnak lenni. Kb. ilyen. De mi ebben a kihasználás? Mit adsz nekik olyat, amiért azt mondhatod, hogy kihasználnak? Max. kétszínűek lehetnének, de a kihasználást nem értem.

S egy tanács: OSZTÁLYTÁRSSAL NE GYERE ÖSSZE! Nem tanácsos...


13/L

2014. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értem a "kihasználást" hogy csak addig kellek nekik míg jól szórakoznak aztán ha megunnak és jönnek a haverok akk kidobnak mint egy használt papírzsebkendőt
2014. jan. 16. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Öhm... Első vagyok.

Szerintem nem erről van szó. Esetleg mondd el nekik, hogy nem kellene akkor így viselkedniük veled, amikor ott vannak a haverok. De amúgy nem kell ennyire zokon venni. Akkor másokkal leszel el. :)

2014. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább nem mondok nekik semmit....
2014. jan. 16. 19:15
 5/5 anonim válasza:
meghalok xD 12-13 évesek vitatkoznak :D istenem:D ez csak játék ennyi :) szórakoznak meg jó haver vagy el lehet veled ökörködni és semmi más:)
2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!