Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most csak kihasznál a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak kihasznál a srác vagy csak ő sem tudja mit akar, fél egy párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit egyik barátnőm által ismertem meg. Azota kiderült hogy ez a csaj tök sokszor keresztbe akart nekem tenni. A sráccal először egy buliba találkoztunk,előtte facebookon beszélgettünk, a buliba kavartunk de utána a srác mondta hogy nem akar semmit(nem kell neki párkapcsolat). 3hónapra rá újra találkoztunk egy buliba, ezután 3-4héten át találkozgattunk,teljesen olyan volt mintha együtt lennénk, de a srác megint aztmondta hogy nem akar semmit (mert rosszul esett hogy a már említett barátnőmmel együtt aludtak,ölelgetik egymást stb) Úgy váltunk el hogy tudta hogy utálom őt ezért(ez juniusban volt). Most 3hete voltunk bulizni, és nanáhogy jött őis, elejen egymásra sem néztünk,aztán kihívott, és megint egész este kavartunk/együtt voltunk(én nem vagyok a bulikba ilyen pasizós, ő az egyetlen akivel szoktam kavarni,de vele mindig,és olyan kötödést érzek iránta,hogy nem tudok ellenállni) ezután facebookon bejelöltem(mert elotte letöröltem). Most megint voltunk buliba, és megint egész este együtt voltunk,és annyira jó volt, ölelgetett meg hasonlók. Nem keresett,nem beszéltünk azóta. Szerintetek mit érez? Miért nem keres? Mit tehetnék,hogy valahogy elérjem hogy rájöjjön,hogy: kell nekem ez a lány,nem szalaszthatom el. (17/L) (fiú:18)

A haverja mondta,hogy nem kell neki barátnő,nem akar kapcsolatot.


2013. nov. 2. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak rongynak tekint akibe bele lehet türülni :D
2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te egész életedben bulizol?
2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kihasznál.
2013. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érez semmit fogd már fel! Csak mégis jobb úgy bulizni, ha közben kavar egy lánnyal.
2013. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kellesz neki.Nem érdekled,nem fogtad meg,csak szórakozik veled.Pont.
2013. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit tegyek ha legközelebb találkozunk? mert valószínűleg találkozunk,mert egy a baráti kör,mindig jön ő is bulizni, ha én is.
2013. nov. 2. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne kavarj vele, ne is vegyél róla tudomást.
2013. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ugy érzem hogy ő is vonzódik hozzám, most is folyton ott volt a közelembe,mer én az elején elutasítottam és úgy csináltam mintha ott sem lenne,de ő folyton ott volt ahol én
2013. nov. 2. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyen pasival nem szabad foglalkozni.:) tapasztalat
2013. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj te..de kavarsz vele, tudja,hogy bejön neked, lát rá esélyt,hogy megkapjon..leakar fektetni...ne képzelj bele többet mint ami, mert jól pofára fogsz esni
2013. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!