Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék valakivel a...

Hogy tudnék valakivel a facebook segítségével (nem facebookON, csak a segítségével) összehaverkodni/összebarátkozni?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves fiú vagyok és van egy velem egyidős srác, akit gimiben jó fejnek tartottam, de sosem mertem odamenni hozzá beszélgetni, sőt egyszer volt, hogy ő köszönt rám, én meg visszaköszöntem és bunkó módon kb faképnél hagytam, nem tudom érettebb fejjel, hogy miért. Volt, hogy próbáltam haverokkal mozizást szervezni még gimiben, ahova őt is meghívtam, de nem ért rá. Azóta nem találkozunk, viszont facebookon ismerősök vagyunk. Meg szoktam köszönteni születésnapján (tipikus facebookos kiírások üzenőfalra), de ennyi. Hangszeren játszik és mikor volt egy komolyabb fellépése, amit facebookon megosztott, ráírtam, hogy sok sikert kívánok, megköszönte majd elköszönés nélkül kilépett. Mikor instagramen követni kezdtem, ő nem követett vissza. Azóta sincs igazán barátom és szerintem, ha anno nem szúrom el, barátok lehettünk volna. Ezt azóta is bánom. Arra gondoltam, hogy facebookon elhívom sörözni vagy valami, csak félek hogy félreértené. Más viszont nem jut eszembe, amiről facebookon tudnék vele beszélgetni, mert sajnos sosem voltunk olyan jóban, hogy legyen közös témánk. Személyesen könnyebb lenne szerintem. Még a sörözéshez: Nem akarom, hogy azt higgye, hogy ráhajtok vagy ilyesmi, mert NEM, NEM vagyok meleg. Szerintetek mit tegyek? A hagyjam a francba opción kívül.

2014. jan. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Csak azért írok neked, mert középiskolás koromban én is voltam így, meg azóta is párszor, hogy valakivel szerettem volna összehaverkodni, de nem mertem mondani, mert azt hitte volna, hogy meleg vagyok, pedig nem.

Utána érettségi, meló, valahogy jöttek maguktól a barátságok a kollégák részéről, aztán a barátnők, majd a feleség, a válás...

És most én is lassan egyetlen haver/barát nélkül maradok. Akik kihasználtak, azokat lepattintottam, a többiek meg engem pattintottak, a napokban is ketten.

Szóval nem könnyű a kérdés, figyelj, a facebook-os meghívás sörözni egész jó ötlet. Engem is többször hívott már régebbi ismerősöm pl. irodalmi előadásra face-en, igaz, nem mentem, de lehet, hogy legközelebb megyek.


Egy próbát megér. Legfeljebb nem válaszol neked. Ha nem követett vissza, talán azt jelenti, nem érdekled őt.

Csak nehogy félreértse, manapság mindenki mindent félreért, félremagyaráz! Ránézel egy kisgyerekre, máris pedofil vagy. Ránézel egy pasira, máris meleg vagy... stb.

A face-en meghívásnál jobb ötletet én sem tudok, én is így csinálnám.

2014. jan. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még a másik, ami átfutott az agyamon, hogy facebookon kérek tőle bocsánatot, hogy bunkó paraszt voltam vele gimiben...de ez is félreérthető lehet :/ azt nem értem, hogy ha volt olyan mikor ő köszönt rám, mit tettem, hogy azóta annyira se érdeklem, hogy visszakövessen instagramon... mert kehet mondani, hogy ez csak egy program meg izé... de azt követi az ember, aki iránt érdeklődik. ennyi. ezt én is így gondolom.
2014. jan. 18. 13:44
 3/6 anonim válasza:
Te hallod ez kicsit melegesen hangzik...
2014. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi? Az, hogy van valaki, akit jó fejnek tartok és szeretnék összebarátkozni vele? Hogy nem dobálom el magamtól az embereket, hanem szeretném helyrehozni, amit még lehet?
2014. jan. 18. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Azon filózol, hogy rádköszönt te meg bunkó voltál, stb. Én csak lányok miatt szoktam ilyenen fennakadni de te tudod bocsi ha megbántottalak :) Sok sikert!
2014. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, értem.. Csak gondolom neked vannak barátaid. Nekem azóta sincsenek. És nem hagy nyugodni a gondolat, hogy lehet, hogy pont vele lettünk volna jó barátok, és lenne valaki, akinek bármit elmondhatnék... nem hiszek a sorsban, hogy "így kellett lennie".. az a legegyszerűbb.. beletörődni, hogy mindenféle baráti, szerelmi meg minden téren magányra vagyok ítélve.
2014. jan. 18. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!