Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékötleteket...

Milyen ajándékötleteket tudtok ballagásra?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom, és egyben példaképem, akinek sokat köszönhetek 3 hónap múlva kiballag az életemből. Szeretnék neki valami igazán frappáns, egyedi ajándékot adni. Születésnapjára egy közös fotónkat kapta kirakósra nyomtatva, szerintem nem volt rossz ötlet, de most szeretnék valami még sokkal nagyobbat, ami nem sok embernek van, esetleg nem is költséges, és örök életű lesz számára. Szóval nem ilyen unalmas, szöveges pólóra, vagy ilyesmire gondoltam, hanem valami különlegesre.

2014. jan. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ballagásomra fesztiváljegyet kaptam, ahová egy 18 év3 barátommal el is mehettem. De miért a példaképed?
2014. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy élt, és olyan dolgokat tett, amik miatt felnézek rá. A legjobb ember, akit ismerek. Kollégisták vagyunk, együtt éltünk, szóval érted. Fesztiváljegy... Hát persze, nagy buli, de 10 év múlva nem hiszem, hogy én jutnék eszébe, vagy maximum annyira, hogy az egyik arc, akivel buliztam. (ad2 el sem engednének engem a szüleim, lévén, hogy csak 17 vagyok)
2014. jan. 18. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Személyes bélyeg készittetése a postán. Viszed a fényképét, és csinálnak egy csomó bélyeget, amin ő van rajta.Magadról is készittethetsz. Kérdezz rá a postán, ha érdekel.
2014. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a mai világban ki ad fel levelet? Szerintem nem sokan.
2014. jan. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!