Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt meleg fiúk? .

Vannak itt meleg fiúk? .

Figyelt kérdés

én lány vagyok, és annyira kíváncsi vagyok egy vagy akár több meleg fiú gondolkodására :D

jó ez fura, de régi álmom h meg ismerjek legaláb egy ilyen fiút :D akár még a barátja is lennék :)



2013. dec. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak itt meleg fiúk. De semmiféle nagy csodát ne várj a gondolataiktól. Ugyanolyan emberek, ugyanolyan világnézettel, mint te.
2013. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak igaza van.
2013. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

24 meleg F vagyok.

Ha gondolod, beszélgethetünk :)

2013. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de valószínűleg idővel majd az ismerősi körödben is lesz egy. Akiről valószínű nem fogod tudni, vagy már most sem tudod, hogy az. DE! lehet hogy nem lesz ilyen! Csak azért mondtam el, mert ma már nagyobb az esély arra, hogy jön majd az magától is... persze ismerkedni mindig lehet és szabad is.
2013. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hello!

16/F

2013. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még aktuális a kérdés, írhatnál!

2014. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha reggelre csak sántítva fogsz tudni menni, miután felkeltél, akkor voltam nálad az este.
2014. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!