Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Egy fiúról lenne...

Mit tegyek? Egy fiúról lenne szó. Hát én nekem nagyon tetszik, de ezt nem tőlem tudta meg sajnos. :S és hát egyszer össze vesztünk de utána még sokáig beszélgettünk és most meg már régebb óta nem ír vissza! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én szeretnék vele újra beszélgetni mert nagyon tetszik! :/ és kíváncsi vagyok a válaszotokra hogy mit tehetnék!?

2014. jan. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mennyit számít ő neked, ha nem egy bunkó, önző fazon, akkor max. gyengéden elutasít, amit sajna el kell hogy fogadjunk. Tudom, nem voltam valami pozitív válaszadó, de azért sok sikert a fiúhoz! :)
2014. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nőjj fel
2014. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Minden esetre ne bombázd levelekkel, és ne zaklasd, mert ettől csak még jobban elzárkózhat előled.

Várj pár napot, talán hetet! Biztosan nehéz, de adj neki is időt, hátha ő kezd el keresni! Ez lenne a legjobb! De ha nem, szerintem előtted az élet, és amúgy sem éri meg azt, hogy olyanra pocsékold érzelmeid aki nem viszonozza!

2014. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi hát nekem ennyi is elég köszi szépen! :D az ilyen "nöjj fel" megjegyzést tarsd meg akárki is vagy :P :**
2014. jan. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!