Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*lány* kérdése:

Nagyon tetszik egy fiú, sajnos nem ismerem szerintem belé estem? (lent)

Figyelt kérdés
na szóval középsulis vagyok és kilencedikes tetszik egy 11. es fiú de nem ismerem (fbismerősöm) nagyon-nagyon tetszik .a suliba az osztályunk a legmesszebb van egymástól még nem is egy emeleten. hetente max 2szer látom. ráírni nem merek mert abból egyből levágja hogy akarok tőle valamit. meg az tök gáz hogy egy ismeretlen csaj ott irogat neki meg hát facebookon se valami nyerő.Nem nagyon szeretnék én kezdeményezni.(még nem volt barátom)még közös ismerősünk sincs SEGÍTSETEK NAGYON TETSZIK!!! (ja és egyszer rá írtam úgy mintha egy barátnőmnek írnák bocsánatot kértem írta hogy semmi baj )

2014. jan. 20. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hasonló a helyzet,ez engem is érdekelne :)
2014. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát elég gyerekesnek tűnsz... fészbukon ismerősöd, de az életben nem? gondolom te jelöled be... "véletlenül" ráírsz és utána bocsánatot kérsz XD szerinted a srác nem lát át a szitán... ha valamit akarna tőled, akkor már elindult volna valami beszélgetés a jelölés és a "véletlen" ráírás után...
2014. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jár valami külön foglalkozásra (sport, rajzszakkör, énekkar, stb) akkor iratkozz be te is. Ott több esélyed lesz megismerni személyesen...
2014. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon tudok rola semmit szerintetek ráírjak? pl hogy: szoktalak latni a suli es van e kedved ismerkedni? vagy mi legyen?
2014. jan. 20. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, ha rám irsz utana bocsánato kérsz akkor azt hiszem, hogy tenyleg csak elirtad. Mert vannak olyan pasik es persze nok is akinek nem esik le a tantusz egyből. Ráadásul lehet hogy ő is evvel a problémával küzd mint te. Nem meri megkérdezni mit akarsz.

Tehát, annyit lehetsz, hogy ráírsz, es megkérdezem tőle, van e- kedve beszélgetni. Ha igen akkor kerddzgesd minddnfelerol, es befog indulni a csevej, ha nem er rá, akkor ne add fel rögtön. Kérdezd meg hogy mikor er rá, később ra ér-é. Stb.

2014. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D. írtok témákat kérdéseket hogy miről beszélgessek vele :)) légyszíves :D
2014. jan. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!