Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most miért? Ezek után...

Ezt most miért? Ezek után hogy reagáljak rá? Valaki ezt magyarázza meg legyenszives. (osztálytásak vagyunk) 13/F

Figyelt kérdés
Olyan 4 hónapja megtetszett nekem egy lány. Közeledtem is hozzá, amikor észrevettem hogy az egyik legjobb barátomnak is tetszik az általam kiszemelt lány. Ekkor hagytam is a közeledést, hogy ez ne menjen a barátságunkra. Úgy 2 hete kiderült hogy a barátomnak van barátnője(nem az általam kiszemelt lány). Ekkor újra elkezdtem közeledni a múltban kiszemelt lány felé. A mai nap állunk az ablakban a kiszemelt lánnyal, mikor a "barátom" úgy közénkpofátlankodott, és engem szó szerint kilökdösött az ablakból... Közbe a "barátom" csak nevetett, SŐT még egy "célzott ütést" is kaptam tőle(még mindig csak röhög). Ez most mi volt? Ja és hazafele jövet mintha misem történt volna...

2014. jan. 21. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Komoly tini problémák :)


Ne foglalkozz vele :)

Barátod barátnője biztos nem komoly, és ezt a lányt sem tekinti annak, csak tetszik neki.

2014. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig lesz valaki, aki akár szándékosan, akár tudtán kívül(nem ismerem a barátodat, neked kell tudni a motivációját), de tönkre akarja tenni azt, amin te fáradozol.

Állj a sarkadra, mert azt szokták mondani, hogy az erősebb kutya eszik.Ennél többet nem tehetsz a lány ügyében.

Viszont jó volna beszélni a barátoddal, mert ez így nem lesz jó.Sőt, jó volna minél hamarabb komolyan megbeszélni vele a történteket, hogy tudja, nálad túllépte a határt.Máskülönben ez sosem fog megváltozni, és mindig te leszel az, akit a többiek használnak, de tekintélyed nem lesz a szemükben.

2014. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem tudatán kívül tette mivel ma is hazafele mintha semmi sem történt volna...
2014. jan. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!