Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek van kedve ismerkedni...

Milénaa kérdése:

Valakinek van kedve ismerkedni? Egy magányos 25 éves lány barátokat szeretne!

Figyelt kérdés
Sziasztok , még sose volt szükségem arra hogy interneten szerezzek barátokat , de mostanában olyan magányosnak érzem magam , régi barátnőimmel már nem igazán tartom a kapcsolatot , és most nem tudom mitévő legyek ... szeretnék új embereket megismerni ... Ha valaki szeretne megismerni , vagy magányosnak érzi magát nyugodtan írjon !!!

2014. jan. 25. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irj magadrol. Merre elsz? Mi a hobbyd? Milyen a stilusod? Mit szeretsz csinalni? Mi erdekel? Filmek? Vasarlas? Szepsegapolas? Divat?:)
2014. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz ha van kedved, szivesen beszélgetek veled.
2014. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolod, írhatsz nekem, csak írd le hol laksz és milyen az érdeklődési köröd. és ne legyél a harapófogó típus.
2014. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Korhatár? :)
2014. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldesz életrajzot?:P
2014. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van kedvem beszélgetni.

Bár én csak 22 éves vagyok. Remélem nem gond.

22/L

2014. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21 éves BPi lány vagyok, ha a közelben laksz és van kedved, írj. :)
2014. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Akkor egy kicsit bővebben magamról ! Mint már írtam 25 éves vagyok , pesten élek , 5 éve van barátom aki sajnos nem szeret sehová eljárni , kimozdulni , szórakozni ... vele még egy jót beszélgetni se lehet .. tudom ez gáz ! ezért szeretnék új barátokat szerezni , először csak itt és utána aki úgy érzi személyesen is ...

Nagyon szeretem a divatot ,a vásárlást ( mint minden nő ) a zenét , az extrém sportokat ,a szépségápolást akár fél órát is eltudok tölteni egy drogériában . Imádom a jó filmeket amikből mostanában elég kevés van ..



Bárki levelét nagyon nagy örömmel fogadom ( fiúk és lányokét is ) és válaszolok is rá , aki úgy érzi ezek után hogy van kedve beszélgetni velem sokkal boldogabbá tenné az unalmas napjaim !

2014. jan. 25. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:
A filmeket én is szeretem, mik a kedvenceid? Sokáig igazi barbár voltam, és a csippcupp vackokat szerettem, de újabban inkább klasszikusabb, igényes filmeket nézek. Te?
2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. :) én 19 lány vagyok,és szívesen beszélgetnék veled ha te is velem!
2014. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!