Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FONTOS! Hogyan szerezhetnék...

FONTOS! Hogyan szerezhetnék több barátot? Hogyan tudnék ismerkedni? A többi lent! 14 éves lány vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig is sok problémám volt az ismerkedéssel..Nem vagyok egy unalmas lány minden "rosszba " benne vagyok ..Nem tudom hogy hogyan ismerkedhetnék meg több emberrel,hogy kicsit azt érezhessem hogy fontos ember vagyok.. van egy barátnőm aki ugyanígy van ezzel és ő nekem nagyon fontos! Szeretnénk beilleszkedni egy társaságba,mert mindenki jóba van mindenkivel és úgy érezzük hogy csak mi vagyunk így egyedül..sokszor szeretnénk elmenni valahova de nem tudunk kikkel..társaságba mégiscsak jobb és én szeretek bulizni meg hülyülni szóval nem értem miért van ez így..segítenétek hogy hogy szerezhetnék barátokat?
2013. szept. 24. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
KÉRLEK SEGÍTSETEK NAGYON FONTOS LENNE!!
2013. szept. 24. 16:45
 2/7 anonim válasza:

Szia szerintem találd meg a saját társaságod és ne akarj olyanokkal lenni akikkel nem találsz öszhangot.Mindenkinek megvan a saját társasága.De ha még is velük akarsz lenni próbálj meg alkalmazkodni hozzájuk mondok egy példát:te egy átlag ember vagy.szeretnél te is olvasni,de nem tudsz.nem rég találkoztál egy pár emberrel akik nem tudnak olvasni,de tudnak futni.Te jó futó vagy de nem szereted.Csak meg kell tanulj olvasni hogy beilleszkedhess.remélem segítettem.



14/f

2013. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy és valamennyire segítettél is ,de nem az a gond hogy nem tudok beilleszkedni..az osztályomban nincs egy olyan ún. "banda" akikkel szívesen lennék..arról van szó ha még nem ismerek embereket,hogyan ismerhetném meg őket..hogyan közeledjek? mit csináljak? de mondok példát is hogy érthető legyen: én egy gimibe járok 6.osztályosba és most 8.ikos vagyok..szeretnék felsőbb évesekkel is jóba lenni mondjuk legyenek a 9,ikesek..hogyan közeledjek feléjük? hogyan ismerjem meg őket? hogyan tudnék én is egy picit közéjük tartozni?
2013. szept. 25. 14:59
 4/7 anonim válasza:
hát szerintem ha van ismerősöd aki jóban van velük akk bemutat vagy odamész és megpróbálsz velük beszélni az adott témáról,hozzászól dolgokhoz.és ha minden jól alakul talán elhívnak valahova.
2013. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
am nyugottan írj priviben ha akarsz
2013. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok. hol laksz kedves kérdező?:)
2013. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
írj privit.
2014. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!