Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok tartós barátsá...

Miért nem tudok tartós barátságokat kötni?

Figyelt kérdés
Miért üldözök el mindenkit magam mellől? Mit tehetnék,hogy ez ne így legyen?

2014. jan. 26. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél értük! A barátság nem arról szól, hogy jó vicceket mesélsz nekik és meghallgatod a bajaikat.. áldozatot kell néha hozni értük. Én ezt nem tudtam sokáig, míg rá nem jöttem :)
2014. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen áldozatokat pl ?
2014. jan. 26. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nos minden, amiből számodra nem származik előny, de neki igen. Lehetnek egészen aprók.. "kérsz rágót?"; "kérsz egy sört? meghívlak". Aztán ami ennél kicsit már komolyabb, ha törődsz vele.. elkíséred dokihoz pl, vagy ha esetleg valami díjat nyer, akkor ott vagy az átadón, ha fellép valahol, akkor ott vagy a közönségben. Ajánld fel sokszor a segítségedet, még ha sejted is, hogy el fogja utasítani. A legnagyobb baráti szívesség pedig már olyan jellegű, amit ő soha nem kérne tőled - pl ha illegális, vagy nagy értéke van. Lerakod egy vizsgáját, vagy odaadod a vesédet neki, ilyesmi.. ezek már eléggé szélsőséges esetek. Viszont ami nagyon fontos, hogy egyensúlyban legyenek az egymásnak tett szívességeitek! Csak olyat ajánlj fel neki, amit ő is megtenne teérted. Viszonzott legyen a kapcsolat, hogy egyikőtök se érezhesse magát kihasználva, vagy benyalva. Ha sok szívességet tesztek egymásnak, akkor egyrészt könnyebb és változatosabb lesz az élet, másrészt akár örökre összekötnek benneteket a jótettek.
2014. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talán nem a megfelelő emberekkel barátkozol.
2014. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jóban rosszban együtt vagy velük.
2014. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!