Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan viszonyultok ahhoz,...

Ti hogyan viszonyultok ahhoz, ha valaki megszeretne hívni valamire?

Figyelt kérdés
Én nem igazán szoktam elfogadni. Valahogy rossz érzésem van attól, hogy engem most meghívnak. Én szeretek másokat meghívni, de ha nekem ajánlják fel, már úgy érzem magam, mintha rá lennék szorulva. Másrészt viszont azt is tudom, hogy valaki ezt bunkóságnak tekinti.
2014. jan. 27. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi az. Ha alkohol, van, hogy a folyamatos ellenkezésem végül elnyeri jutalmát, de néha van, hogy muszáj, mert addig nem ereszt maga mellől a régi ismerős/betévedt vendég/hiperaktív vigyori rokon. :D
2014. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ ki akar meghívni. Baráti társaságban működik, hogy oda-vissza meghívjuk egymást. És ott nem kellemetlen, mert tudom, hogy ha meghívnak, majd legközelebb én fizetek.

De ha pl. egy idegen férfi akar meghívni, akkor azt nem szeretem elfogadni, mert úgy érzem, hogy vár is érte valamit.

2014. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem sosem akartak még meghívni semmire :D
2014. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!