Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan rázzam le az exemet,...

Hogyan rázzam le az exemet, ha emiatt akár elveszthetem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Na jó ez nem teljesen igaz, és jóval bonyolultabb a dolog, de a lényeg, hogy szakítottam a sráccal, és megbeszéltük, hogy barátok maradunk, amivel nincs is nagy gond, de a helyzet, hogy nem véletlenül szakítottam vele, már elegem van a hazugságaiból és túljátszásaiból, és úgy magából a srácból, de a helyzet az, hogy van egy ilyen betegsége, az mindegy, hogy mi, de állítása szerint bele is halhat ha idegeskedik vagy valami, és, hogy ő ezzel nem foglalkozik, mert minek. Majd miután szakítottunk rá pár napra mondott valami hülyeséget, aminek hangot is adtam, hogy nekem ez nem tetszett, és erre ő, hogy jó besértődtem engem is, mint legjobb lány bnőjét elveszthet, mondtam neki (persze facebookon beszéltünk mert miért is ne? 21.edik század -.-), hogy jó már nem érdekel, hagyjuk. Majd később mikor már eljöttem a géptől, bnőm hív fel, zokogva, hogy azonnal hívjak mentőt a srácra mert rosszul van.. Persze beszéltem velük, exem megnyugtattam, meg stb, persze nem lett semmi sem, mint ahogy azt gondoltam, de bnőm az egészet bekajálta, és még engem cseszett le, hogy mi az, hogy ennyire nem érdekelne ha meghalna egy nagyon jó barátom.. Persze túl tettem magam a megjegyzésen és próbáltam neki nem visszaszólni, de ez nekem már kicsit sok, hogy ezt bejátszotta a srác, csak h visszakapjon, vagy tudom is én, a barátnőm (aki persze a legjobb barátnőm már 10 éve) meg ki van rám akadva.. Persze a dolgok már rendeződtek, de én nem akarok semmit egy ilyen sráctól, még barátnak is sok, de barátnőm meg nem akarom emiatt elveszíteni, de ő meg sajnos túl naiv, és nem ismeri annyira mint én. Mit kéne tennem? tudom nem tűnik egy életbevágó kérdésnek, de nekem az, és tanácstalan vagyok.. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jan. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros az egész...a te barátnődnek mi köze van a volt barátodhoz? Miért ő hívott fel, hogy rosszul van a srác?


Egyébként mondjon akármilyen szívtelennek a barátnőd, téved. Aki belehal abba, hogy elhagyod, azzal nem tudsz mit kezdeni. Ez érzelmi zsarolás.

2014. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy ők nagyon jóban vannak és barátnőm nagyon megkedvelte. Igen, de ezt ő nem érti, és nem hiszi el nekem, hogy csak színlel, vagy legalább is túljátssza a dolgot..
2014. jan. 30. 20:28
 3/5 anonim válasza:

Érzelmi zsarolás ide vagy oda, nem szeretnéd ha a lelkeden száradna mert ez a buta gyerek meghalna.


Nem mondom azt hogy jöjj össze vele ha nem akarsz...

Szerintem mihamarabb egy partnert kell neki találni, akivel el tud felejteni.. Vagy megpróbálni nagyon nagyon nyugodtan beszélni vele..[Ami persze nem könnyű]


Ha ezek se mennek, orvoshoz vinni, vagy pszichológushoz.

[Könnyű mondani, megcsinálni nehéz] Vagy pszichológus....

2014. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ejj de összevissza ment el az előző válasz, bocsi :D
2014. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem száradna senkinek sem a lelkén, hiszen "saját magától" halna meg. Adott esetben a főnökét sem fogja érdekelni, ha öngyilkossággal fenyegetőzik, mert kirúgták.

Persze nem kívánom ezt, sőt, remélem rendbe jönnek ezek a lelki dolgai! Komolyan!

De ha ilyen dolog miatt valaki meghal, az szerintem senkinek sem a hibája.

A barátnőd meg ne téged hívogasson, hanem segítsen a fiúnak ő maga. Beszélgessen vele, próbálja jobb belátásra bírni - ne mást hibáztasson teljesen jogtalanul a saját teehtetlensége miatt.

2014. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!