Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le finoman?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit most ismertem meg. Ramkoszont en meg hirtelen osszekevertem egy ismerosommel, mert eszembe se jutott, h ismeretlenkent is koszonhet, es elkezdtunk beszeelgetni. Akkor mikor rajottem, h nem o az, mar nem akartam bunko lenni, hat beszelgettunk, de most facebookon irt. En nem akarok tole semmit, mondtam is, h igazabol osszekevertem vkivel. Visszakerdezett, h ez azt jelenti, h ne is haverkodjunk? Nem akarok bunko lenni, h csak ravagom, h igen. Mit irhatnek, hogy ne bantsam meg? Tul joszivu vagyok, tudom, nem kellene tulagyalnom, de utalok lerazni masokat, mert nem akarok senkit sem megbantani.
2014. jan. 7. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor ne rázd le hanem jöjj össze vele és utána dobd ki :D


amúgy meg egyszerűen ne írj neki vissza,meg ne is vedd fel ismerősnek

2014. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy kösz nem-et inkább elfogadnék mint hogy arra se méltat hogy visszaírjon.
2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szépen fogalmazd meg, hogy inkább ne. Sokkal többre értékelném mintha nem írnál vagy hülyítenél.
2014. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez így eddig oké, én is úgy terveztem, hogy válaszolok és (nem bunkón) megmondom, hogy nem szeretnék tőle semmit, csak a megfogalmazással vannak problémáim. Mert nem tudom, hogy mi az, amit nem vesz bunkóságnak, de tudomásul veszi.
2014. jan. 7. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:

bunkó vagy nem bunkó az az ő felfogásától függ,te mond el hogy nem akarsz semmit és kész

mert ha ő úgy fogja fel akkor úgy is bunkó leszel


egyszerűen nem kell válaszolni és le fog kopni

2014. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy ha kitörlöd az ismerőseid közül (bár azt sem értem,hogy minek vedded fel ha nem akarsz semmit és nem ismered)
2014. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pofátlanság nem írni. Írd neki, hogy amúgy is rosszul (tévedésből) indult ez az ismeretség, nem szeretnél kapcsolatot és inkább ne is haverkodjatok, mert mindig eszedbe jutna, hogy visszautasítottad és az nem lenne túl jó. A végére, hogy ne haragudj, szia!
2014. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet. Egyébként fiú vagy? Csak hogy tudjam, h ők hallanák inkább ezt vagy egy lány csinálná így.
2014. jan. 7. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen 23/F sok sikert a lerázáshoz :I
2014. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez jó amit írt :)

én pasi vagyok és jobban örülnék ha megmondanád vagy akár egy ilyen szöveggel koptatnál le,mert eddig az volt a tapasztalatom,hogy egyszerűen nem válaszoltak a nők és így le is zárták


de mint mondtam lényegében mindegy hogy mit írsz neki mert attól függ hogy ő hogy áll hozzá,mert lehet hogy megsértődik rajta akkor meg úgy is lebunkóz (ez még a finomabbik verzió)még ha nem is írja le :/

2014. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!