Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Barátom nem ir vissza Fb,?...

A Barátom nem ir vissza Fb,? Leszar többi lent

Figyelt kérdés

Szóval! a barátom csütörtökön műtik és teljesen be van parázva én elomondtam neki hogy nyugi semmi gond minden renben lessz stb ez volt kb d.e 11:00 kor

és azóta nem irt(most 19:23) van.

mit tehetnék legjobb barátom

17/F



#Facebook #barátság #elhagyás #nem ir vissza a barátom
2014. febr. 1. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a barátod nem fb-n keresed, hanem átmész hozzá meglátogatni vagy felhívod vagy ilyesmi.
2014. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehetséges hogy nem veled van a baja hanem csak fél.szerintem inkább menj át hozzá,vagy hívd fel.Az sokkalta személyesebb mint egy üzenet facebookon.
2014. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én Budapesti vagyok ő Soproni nem tudok csak leugrani hozzá:S
2014. febr. 1. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
felhívod vagy békén hagyod a gondolataival.
2014. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz*r, hanem izgul az Isten szerelmére!! Ilyenkor ha nincs kedve senkivel beszélni, az teljesen érthető. Ilyenkor hagyni kell, ha tényleg a legjobb barátod. Majd ő keres szerintem. Vagy nincs nete vagy nemtom, de ezek nem biztosak, komolyan, ígérte, hogy majd hív/ ír? Mert ha nem akkor ,na mindegy, am is azt csinálsz, amit akarsz, de most szerintem lehet, hogy jobb, ha hagyod egy kicsit:)
2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

VÉGSZÓ!!

Teljesen megváltozott **** lett :D ügy lezárva:D

2014. máj. 7. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!