Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom, hogy rosszul esik, hogy a barátom nem írt vissza?

Figyelt kérdés

Írtam neki facebookon, és beszéltünk is egy kicsit, aztán írtam neki, hogy hiányzik, de arra nem válaszolt. Kicsit megbántott...

Hülyeség az egész? Nem tudom, hogy miért nem írt vissza... Mindig vissza szokott írni.


2014. jan. 20. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha látta de nem írt vissza,az gáz,de ha nem látta akkor nem gáz és csak te fújtad fel.


Persze ha meg lelépett akkor meg szólhatott volna.

Megint csak bunkóság.

2014. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
látta...
2014. jan. 20. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:

én az ilyen embereket nem értem

ha megnézi akkor van annyi ideje is hogy válaszoljon


egyszóval sz*rik rád a kedves barátod és neki úgy tűnik hogy k*rvára nem hiányzol

bocs kicsit durva voltam :$ :D


hány évesek vagytok?

2014. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mindketten
2014. jan. 20. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem kérdező nem te vagy a világ közepe, és az elmebetegség kezdődő formálya elvárni, hogy az ember, dobjon el mindent csak azért mert te írtál.


Arra nem gondoltál, hogy fárasztó egy idő után ha állandóan irogatsz neki hogy hiáányzol kicsííím! Szeretleeeek! És a többi?

2014. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
*formája
2014. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek emészted magad ilyeneken? Másoknak sokkal rosszabb lehet a helyzete. Lehet hogy éppen nem ért rá vissza írni és ha eddig minden rendben volt a kapcsolatotok során akkor most sem hinném hogy valami baj lenne. Ne mássz rá teljesen, minnél rövidebb a póráz annál hamarabb szakad. :)


17/L

2014. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan. Halgass utolsóra.
2014. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, miért a facebookon kell élni? Lehet hogy megnézte, hogy mit írtál, de nem volt ideje visszaírni, mert mondjuk rájött a hasmars vagy gyorsan evett valamit vagy bármi. Én van, hogy fél óráig sem írok semmit, mert épp főzök, addig ő is tesz a maga dolgát, nem ülünk mind a ketten 0-24 a monitor előtt és lessük mikor ír már a másik.
2014. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!