Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt még olyan lányok,...

Vannak itt még olyan lányok, akik szeretnének barátnőket találni és nem az a hobbijuk hogy hullarészegre isszák magukat? (26/L)

Figyelt kérdés
Nemrég(kb 1 éve) egy csapat barátnőt veszítettem el, akikről azt hittem hogy a barátaim többek között a fent említett okok miatt.

2014. febr. 2. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

igazad van

szerintem láncold ki a pincébe és tartsd ott haláláig

etetni elég 1 kecske/hét


így biztos nem fog megcsalni


vagy növeszetek önbizalmat és akkor nem kell parni hogy a párod jobbat talál nálad, bár ez nehezebb és ész is kell hozzá ami a mai világban hiánycikk.

2014. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem egészséges gondolkodás, az fix.

Nade mondom az ő helyzetüket:

Csaj 14 éves fülig szerelmes a pasiba, ha egy rossz szót szólók rá már én vagyok a rossz. A pasi 25, kb 3 csajt hülyít egyszerre, az említett csajnak hiába mondom ezt, nemhisz nekem. A srác meg azért nemenged pasit a közelébe, mert félti az ingyen dugást…

Ez most meg kellett osztanom :)

2014. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
basszus nem ez volt a kérdésem, rohadtul nem ez a téma, barátnőket keresek és ennyi, ha ezt nem vagytok képesek tiszteletben tartani, akkor ne papoljatok itt nekem a szerintetek "egészséges gondolkodás"-ról, hanem húzzatok a pi**ába!
2014. febr. 7. 16:26
 14/16 anonim ***** válasza:
Ritka hülye vagy, már bocs.
2014. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
miért king kong? mert máshogy gondolkodok mint te? akkor nem kell ide írogatni, másrészről te se tettél semmi tanúbizonyságot arról hogy te milyen IQ fighter vagy...
2014. febr. 8. 23:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen stílusod miatt ;)
2014. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!