Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Talán újra barátok leszünk még?

Talán újra barátok leszünk még?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm és én már másfél éve nem tartjuk a kapcsolatot, (számára ismeretlen okokból). Viszont én pontosan tudom miért. Eltávolodtunk egymástól.. neki új barátai lettek, még én egyre süllyedtem.. még bele nem estem a depresszióba, éppen csak egy nyaramat töltöttem a szobámba zárva.. minden nap zokogva, és a halálomon gondolkodva. De úgy éreztem a barátnőm ezt nem értené meg, hiszen ő most ' jól van '. A nyár elteltével, egy igazán furcsa módon.. de kezdtem megszokni hogy az anyukámon kívül senkim sincs. Már nem sírtam, sőt.. mosolyogva gondoltam arra hogy egyszer majd úgy is elveszít mindenkit.. és akkor majd könyörög hogy egy szót válthasson velem. Aztán jöttek ezek az álmok.. róla szóltak. Hogy újra barátnők lettünk, hogy találkoztunk.. és még sok más. Mai napig folyamatosan vele álmodok, néha megmondja hogy neki így jó.. máskor pedig együtt röhögünk mint régen.

Szeretnék ebből az egész rémálomból kiszállni, de az élet nem hagyja. Ugyan is.. ma.. nem tudtam igazából hogy mit csinálok, de írtam neki egy üzenetet névtelenként. Hamar rájött ki vagyok, aztán mesélni kezdett.. és úgy éreztem magam mint mikor régen mesélte azokat az unalmas dolgokat, amik még is annyira érdekeltek..

MI LEGYEN?


2014. febr. 2. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj neki elmondani az érzéseidet, ha igazán jó barátnő, akkor keresni fog megint, és megérdemel Téged.
2014. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mosolyogva gondoltam arra hogy egyszer majd úgy is elveszít mindenkit.. "


Ezt nevezed te barátságnak? Én a barátaimért odaadnám az életem is ha úgy van, de minimum a fél kezem. Mert ők is megtennék fordítva és nagyon sokat köszönhetek nekik nem csak az "együtt röhögést".

2014. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ég óvjon mindenkit egy ilyen baráttól, mint te... Te húzódsz vissza, mégis te vagy megsértődve és eközben az tesz boldoggá, hogy hátha majd a barátnődnek baja lesz és "akkor majd könyörög hogy egy szót válthasson velem". Te nem depressziós vagy, hanem ketyós. :(
2014. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem írtam le minden fontos részletet, és éppen csak az együtt nevetést írtam le.. de az nem jelenti azt hogy én nem tettem/tennék érte meg mindent. Csak hogy ő egy olyan ember aki inkább magára gondol többet, hogy senkinek sincs problémája csak neki.. ezt viszont nem leírtam!

Utolsó kommentelő pedig olvassa át többször.. majd keressen rá a ' depresszió ' szó jelentésére. Nem lelki terrort kértem, hanem tanácsot!

2014. febr. 3. 17:31
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként meg azt is megemlítettem hogy új barátokat talált, én pedig ezért húzódtam el.. mert féltem hogy rám már nem lesz szüksége.. ami persze beigazolódott, úgy tett mintha nem is ismert volna soha.. azt akartam hogy ő is érezze ugyanazt a fájdalmat, amit én is.. de ez a gondolkozás sem tartott sokáig, mivel hamar rájöttem hogy tovább kell lépnem.. és nem gondoltam rá, aztán jöttek az álmaim....
2014. febr. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!