Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdeztem egy lánytol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdeztem egy lánytol hogy örökre csak barátok leszünk és aszt válaszolta hogy nem tom az most mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudja:DD
2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te talán meg tudod mondani mit fogsz érezni az egyik barátod iránt 30 év múlva?
2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nem tom az nem jelent semmit mert olyan szó nincsen ha azt mondta nem tudom akkor csaknem akart megbátani téged... Magyarul nemet mondott ugy h talomba tett téged vagyis: ha valakivel nem sikerülne neki ott leszel te... szoval ezt vedd nem nek ne probálkozzál...
2013. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
most ezt ki se kellet volna írnod.. megválaszoltad saját magad
2013. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a lánynak nincsenek jósolási képességei.
2013. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg így szól helyesen: "Nem, Tom". Érted már, Tamás!??
2013. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most akkor még probálkozak?
2013. ápr. 13. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
AZT jelenti hogy lehet hogy egyszer majd kellesz neki ha épp nincs jobb. Ha igazán tetszenél neki nem ezt mondta vaolna. Ezt azért is szokták mondani mert nem akarnak azzal emgbántani hogy bocs de Te szóba sem jöhetsz, ez igy olyan kiméletesebb lekoptatás. Most felelsleges próbálkoznod mert jelenleg tuti nem akar tőled semmit.
2013. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os neeeee XD megy a zöld :D
2013. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizonytalan.


Lehetségesnek tartja, hogy később kialakul a kapcsolat,szeretni fog, de nem akar elhamarkodottan a karjaid közé rohanni.

Hogy őszinte legyek, én is ilyen vagyok, mint ez a lány. Hiába tetszik nagyon a pasi, és van vele király 1-2 hónapom, még vannak kétségeim, és szeretek inkább lassan haladni.

2013. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!