Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek 'jól jön' egy...

Szerintetek 'jól jön' egy biszexuális fiú barát egy lánynak?

Figyelt kérdés

Tudom,hülye és furcsa kérdés,de engem tényleg érdekelne..Az egyik barátnőmnek van egy jó fiúbarátja,aki biszex.

Én pedig gondolkodtam,hogy én szeretnék egy ilyen barátot.Ennek nincs különösebb oka,de egy ilyen baráttal is szerintem sok mindent meg lehet beszélni:szerelmi téma,pasis és kissé csajos dolgokat is egyaránt,hiszen ő mindkét nemet valószínűleg jól ismeri.

Nektek erről az egészről mi a véleményetek?


2014. febr. 8. 17:50
 1/5 anonim válasza:

Nem a beállítottság számít. Akár hetero-, akár homo-, akár biszexuális valaki, épp úgy lehet számodra szimpatikus, és unszimpatikus a személyisége.


Továbbá attól, hogy valaki biszexuális, nem valószínű, hogy mindkét nemet jobban ismeri. Ez szintén relatív.


Természetesen minden barát jól jön, akiben bízhatsz és kölcsönösen tudtok egymásnak segíteni. De itt sem a beállítottságon van a fő szerep, a hangsúly.

2014. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, mert nyitottabb a világra, más szemléletet adhat, más szemszögből láthatja a dolgokat, mint te
2014. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak meg akar baszni.. :(
2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
"Nyitottabb a világra..." Ezen jót röhögtem:) Mégis mitől lenne nyitottabb? Attól, hogy szereti a puncit és a fszt is?
2014. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jöttek itt mindenféle válaszok:DD

Nos,nem tudom melyikkel értek egyet..De #3.:Mi az h meg akar b...ni??! Szerintem ne magadból indulj ki xd

Egyébként ez hülyeség is,mert én nem egy konkrét fiúról beszéltem most,hanem általánosítva a biszex fiúkról,és biztosan nem mind ilyen.

Hát szerintem sem nyitottabbak a világra,attól mert biszexek,bár nekem is van egy olyan érzésem,hogy velük sokkal több is lehet a közös témánk,mint egy 'rendes' fiúval Amúgy köszi a válaszokat :)

2014. febr. 9. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!