Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondja mindenki hogy ez...

Miért mondja mindenki hogy ez a kép tökéletes pillanatkép? Miért szeretnivaló egy ilyen baráti kép?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 9. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Senki nem mondja.

2014. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Én már az egyik csajjal szexeltem a képen ! :D
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 :D
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Tucat, semmimondó facebookra szánt "alkotás"
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Milyen kicsi a világ :D
2014. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert boldognak, felszabadultnak tűnnek.Pár év múlva jó lesz visszaemlékezniük. Pár napja a facebookon én is találtam egy ehhez hasonló képet. Az a 80-as évek derekán készült. 1 személy volt rajta akit én ismerek... én nem voltam rajta, de mégis egyfajta jól eső érzés,boldogság érzete járt át... Még pedig egy múltba vesző, már soha vissza nem térő, felejthetetlen korszakot ami vissza hozta az önfeledtség, a gondtalanság pillanatnyi érzését. Függetlenül attól, hogy én nem voltam a fényképen szereplő alany . :-) Pár év múlva ezeknek a lányoknak is már csak történelem lesz. Az is lehet, hogy nem lesznek egymás barátai: külön utakon járnak majd. Viszont a pillanatnyi élmény örökre elméikbe fog ivódni. És ezeknél a pillanatnyi érzéseknél nincs csodálatosabb érzés ezen a világon!
2014. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!