Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A (z egykori) legjobb barátnőm...

A (z egykori) legjobb barátnőm, aki egy szeretnivaló, barátságos lány, mostanában csak hatalmas taplókkal barátkozik! Mit tegyek, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés

Mióta tavaly elkerültünk a mostani gimnáziumba, a legjobb barátnőm ismeretségi köre sajnos nagyon megváltozott. Mi már általános iskola 3. osztálya óta ismerjük egymást, és hamar nagyon jó viszony alakult ki köztünk. Tavaly óta viszont, számomra teljesen érthetetlen módon egészen más emberekkel kezdett barátkozni, mint előtte. Azt tudnotok kell róla, hogy mióta én ismerem, mindig egy nagyon aranyos, életvidám, vicces lány volt. Ahogyan viszont az elején is leírtam, mostanában viszont a világ talán legnagyobb egoistái, diszkór*bancai és hasonló visszataszító alakok vonzzák, akikkel elvileg szinte közös témájuk se nagyon lenne, miközben az osztályban lenne jó pár kedves, csendes, normális lány (és fiú) is. Ami a legnagyobb gond, hogy úgy érzem, engem ezek miatt egyre jobban kezd elhanyagolni, és én azért is nagyon nem bírom ezeket a plázacicákat, mert mindenkivel nagyon lekezelőek és flegmák, én ráadásul elég csendes és visszafogott típus vagyok, ezért is esik mindez rosszul.

Szerintetek beszéljek a (volt) barátnőmmel, hogy ezt nagyon nem jól csinálja, és inkább fogadjon vissza engem? :( 16/L


2013. szept. 13. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted tőle, hogy mi vonzza ezekben az alakokban, de ha úgy érzi hogy választási helyzet elé állítod "ők" és magad között, az nem fog jól elsülni.


Kamaszok vagytok, ilyenkor még nem olyan meglepő ha valaki totál megváltozik, lehet, hogy ezt az új társaságot tartja szimpinek vagy követendőnek már. De érdemes megbeszélni vele, mint ahogy minden problémát.

2013. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!