Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz ha valki 13...

Szerintetek gáz ha valki 13 évesen cigizik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki rászokott és eléggé fiatal... Szerintem kicsit szánalamas. de nem tudom hogy hogy mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg..?
2014. febr. 10. 13:45
 1/8 anonim válasza:
89%
Nem kell beleszólni. Kivéve ha ellenkező nemű mint te és meg akar csókolni. Akkor pl. mondhatod, hogy nem nyalogatsz hamutartót. :-D Egyébként bárkinek gáz, nem csak fiatalnak. :-) De az ő dolga.
2014. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, de az is, ha valaki azon agyal, hogy a másikat hog cs*esztesse.
2014. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem cigizni minden életkorban gáz.
2014. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kulturális környezettől függ. Kulturáltabb körökben már felnőtteknél is ciki, "elegánsan" egyre kevesebb helyen lehet rágyújtani (pl. utcán étterem, munkahely bejárati ajtaja előtt bagózni nem stílusos.)


80-100 éve még nem volt fura hogy ennyi idős parasztgazdaságban már dolgozó parasztgyerek, uradalmi kiscseléd, ipari munkás tanonc dohányzott, mert akkoriban még a legúribb körökben is elegáns dolog volt a dohányzás.


Még 20 éve is elfogadott volt ez egy 16 éves kis önálló jövedelemmel már rendelkező szakmunkástanulótól. De gimnazista iskolázottabb fiatalt már ezért lenéztek.

2014. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden életkorban szánalmas cigizni, de a cigizése miatt nem kedvelni egy embert, vagy máshogy viszonyulni hozzá még gázabb. Természetesen én sem nagyon jönnék össze olyan férfival, aki rendszeresen dohányzik, mert én ilyen szinten nem tudnám elviselni, de ha egy barátom dohányzik, attól még a barátom marad.
2014. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapból gáz a cigizés
2014. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mondom ezt úgy, hogy én 14 éves korom óta szívom(szívok). De úgy 16 éves koromig halál menőnek éreztem magam vele, és hiába mondták hogy amúgy nem vagyok az, csak olaj volt a tűzre. Nem tudsz neki mit mondani, úgyis csak még inkább csinálni fogja. Majd pár év múlva rájön, hogy hülye volt.(Mint én is, és kb. minden cigiző ismerősöm.)
2014. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pepizoo válasza:
Ha rendszeresen akkor nem egészseges de tanulsag szeruen meg oké; )
2014. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!