Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 4-5 hónapos barátságban...

Egy 4-5 hónapos barátságban nagy gond, hogy időnként nincs téma, idővel ez változhat? Illetve nagyon különbözünk.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és kb 4-5 hónapja ismerjük egymást.Elég sokat találkozok,beszélgetek vele.Napi szintes a kapcsolatunk.Viszont vannak időszakok amikor nincsen téma,ilyenkor csak ülünk az asztalnál vagy zenét nyom be barátnőm.Mondjuk eléggé különböző a stílusunk,életünk,felfogásunk meg úgy minden én nagyon kutyás vagyok és szeretek kirándulni a szabadban lenni,szeretek a kutyákról is beszélni mivel kutyás vagyok viszont amiket mondok ő nem érti meg,mert nincs kutyája.De még is van egy kölcsönös szeretet,bizalom ami összetart minket.Csak hát időnként érzem a túl különbözőségnek a hátrányát :/

Meg ő keresztény,ezzel nekem nincsen bajom.Viszont mondja,hogy jó lenne ha erről tudna velem is beszélgetni.Mivel én nem vagyok az így nem értem ezt az egészet.Ezért erről nem is beszélünk.Szokott beszélgetni keresztény emberekkel és egy picit rosszúl esik amikor mondja,hogy olyan jó,hogy velük 100%-osan megérteti magát,meg hogy ilyen emberekre van szüksége.

Elfogadtam,mert szeretem nagyon.Legjobb barátnőm.

De félek,hogy ennyire különbözőek vagyunk és elveszteném ez miatt,bízok benne természetesen.De sose volt dolgom ennyire különböző barátnővel.Eddigi barátnőim(bár nem tartottam legjobbnak őket)több közös pontom volt velük.Persze 100%-ig nem lehetek egyforma senkivel sem,de pár közös pont jó lenne,jobban lenne olyan ami összeköt minket.

Igazából ha 3-4 napig nem beszélünk,nem találkozunk.Utána minden jó,van miről beszélni minden más.De ha túl sokat vagyunk együtt vagy beszélgetünk akkor meg kezdődik,hogy nincs téma, unatkozunk.

Mondjuk közre játszik az is,hogy egyikünknek sincsen munkája így itthon vagyunk.


2014. febr. 11. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Te milyen vallású vagy ?
2014. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!