Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy szoktátok megkérdezni...

Ti hogy szoktátok megkérdezni anyukátokat, hogy átjöhet-e hozzátok a barátnőtök? Mi a reakciója, válasza? Mindig bele szokott egyezni? Van amikor nagyokat sóhajt, meg ilyesmi, jelezve hogy nincs igazán kedve hozzá, hogy átjöjjön?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor csak délután feljön valaki, akkor nem mindig kérdezem meg. De amikor estig maradna vagy ittaludna, akkor megkérdezem. Ha nincs nyomós indoka, pl. programunk van vagy nagyon rosszul érzi magát, akkor szívesen lát mindenkit. Ahogy már idősebbek vagyunk, semmiben nem veszi észre a vendéget, a szobámban vagyunk, közösen főzünk, ha meg ő főz ebédet, akkor egyadaggal többet készít, nem zavarunk senkit.
2014. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem kérdeztem meg, ha valaki átjött vagy én átmentem valakihez, de természetesen mindig szóltam. Ha valaki nálunk szándékozott aludni, akkor megkérdeztem, de kivétel nélkül megengedték.
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!