Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz ezt megkérdezni?

Szerintetek gáz ezt megkérdezni?

Figyelt kérdés
Még szombaton beültünk egy kocsmába a baráti társaságommal, és az egyik barátom megsértődött rám, annyira hogy fogta magát és hazament. Én úgy gondolom, hogy semmi sértőt nem mondtam.(annyi volt h lattam h nem olyan vidam mint maskor es mondtam neki h latszik rajta es hogy ne legyen mar ilyen m rontja a hangulatot, de csak ilyen vicceskedve, erre o felallt es mondta h jo akkor kimegy a cigisekhez) szerintem ebben nem volt semmi serto de meg ha az is lenne , azert annyira nem kellett volna megsertodnie, hogy ne valaszoljon a bocsanatkereseimre( sajnks csak uzenetben tudtam neki irni eddig). Felek, hogy mondtam vmi durvat amire nem emlekszem :S Szerintetek gaz lenne megkerdezni tole, hogy mi az a dolog amivel annyira megsertodtem h nem reagal a bocsanatkeresemre?
2013. nov. 7. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bevoltál rúgva,akkor illendő bocsánatot kérni...
2013. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondtam, mar bocsanatot kertem tole, es latta is, de nem valaszolt ra semmit, en pedig nem tudom, hogy mit irjak neki, mert nem tudom,hogy mivel bantottam meg annyira, hogy nem akar velem beszelni
2013. nov. 7. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem olvasta az eddigi üzeneteid.

Nem tudnál személyesen találkozni vele, esetleg hívd fel.

2013. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az uzenetkuldo kijelzi ha a cimzett elolvasta az uzenetet. Lehet, hogy felhivom, de nem tudom, mit mondjak neki. Nem ciki megkerdezni, hogy megis miaz amivel ennyire megsertettem?
2013. nov. 7. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne személyesen találkozni vele, ha nincs más megoldás, akkor hívd fel. Én személy szeirnt utálom, ha az interneten keresztül akar valaki valami fontosat megbeszélni.

Kérj tőle megint bocsánatot, és mond meg, hogy nem gondoltam komolyan. Azzal sincs semmi baj, ha rákérdezel, hogy mért bántotta meg annyira a dolog. És ami a legfontosabb: kérdezd meg, hogy mi volt a baja. Mutasd meg, hogy rád tényleg számíthat. Mert ahogy olvasom, a barátodnak elég szar napja volt, és biztos hogy volt valami oka.

2013. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne, ha megkérdeznéd, mivel bántottad meg annyira. Persze egy bocsánatkérés kíséretében.
2013. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóból ért az ember. Természetesen meg kell kérdezni, de valószínű, hogy ő se tudja, és csak azért nem válaszol, mert ciki bevallani, hogy valami kis hülyeségen sértődött meg.
2013. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!