Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnak össze nem jött...

Barátnak össze nem jött nőügyére ráhajtani etikátlan vagy ha mivel nem jött össze így szabad a pálya?

Figyelt kérdés
Adott két srác, jó barátok. Az egyik hajtott egy nőre de pár randinál nem jutottak tovább. A nő nem akart végülis semmit a sráctól. Mennyire etikus, elnézhető vagy éppenséggel bunkóság és kicsit lenyúlás ha a barát ráhajtana a nőre?

2014. febr. 18. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a vadászterület szót képletesen olyan Pados hülyeségnek szántam, nem egyébnek.
2014. febr. 18. 13:32
 2/5 A kérdező kommentje:
Pados = pasis bocs
2014. febr. 18. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban ez annyira nem gond. De miért nem kéred ki a barátod véleményét erről?
2014. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ráhajtott, akkor nem gond.

Ha halálosan szerelmes belé, és te nem, akkor inkább mondj le róla.

Ha nincsenek érzelmek a részéről, akkor szabad a pálya.

Szerintem. Nő vagyok.

2014. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már házinyúl kategória...

A barátodnak biztos rosszul fog esni vagy így vagy úgy...

De ha nem szerelmes és megkérdezed róla akkor semmi probléma...De jól sejtem nem kérdezed meg,tehát nem vagy igazi barátja!

2014. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!