Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem? Ítéletet...

Mit kellene tennem? Ítéletet nem, de segítő választ várok!

Figyelt kérdés
Az egyik pletykás "barátom " azt terjeszti rólam hogy koszos vagyok , mindig rendetlenség van nálam ezert mar senki nem jön hozzánk . Ez pedig nem igaz . Minden nap többször rendet teszek , tisztán tartom a 3 gyereket , lakást .Azért mert valaki akkor jön amikor meg nem végeztem és igenis van meg morzsa a padlón vagy ebed után van meg mosogatni való attól vagyok én koszos ?? Tény hogy vannak napok a hónapban amikor reménytelennek érzem hogy rend lesz . Igen van pár nap amikor koszos vagyok !! Megbeszéljem vele vagy hagyjam ezt a "barátságot" ?

2014. febr. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így látatlanul nagyon nehéz.. Talán azt beszéld meg vele, hogy nagy különbség van a rendetlenség (szétdobált játékok, elpakolatlan ruhák, ilyesmi) meg a kosz között és előbbi három gyerek mellett nem csoda. De aki ilyet mond rólad, az nem a barátod, még akkor sem ha igaza lenne, mert még akkor is veled kellene megbeszélni, nem a hátad mögött pletykázni.
2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom , en is igy gondoltam . most megerositetted !! Koszonom
2014. febr. 19. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg beszélni vele, hogy kicsit gondoljon már bele, hogy 3 gyermek mellett milyen hamar alakul ki kupi, és hogy hiába szaladsz egy után hogy ne pakoljon szét, addig a másik kettő helyettesíti. Ajánld fel neki, hogy csinálja ő ezt utánad minden áldott nap, éjjel nappal, és még mellette tegye a többi dolgát, menjen bevásárolni, főzzön meg, pakoljon, mosson, lássa el a gyerekeket, és tartson mindig 1000%-os rendet. Ha nem érti meg, akkor szerintem jobb ha megszakítod vele a kapcsolatot, mert az ilyen ember barátnak nem való. Köszörülje másokon a nyelvét...
2014. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele. Lehet, hogy rávilágít egy két dologra, ami elkerülte a figyelmedet, és elmondja miért gondolja így.


Azt furának találom, hogy már senki nem megy hozzátok. Ezt azért egy az egyben nem írhatod a "barátod" számlájára.

Valaminek lennie kell. Egy kis valóságalapnak, a morzsán és a szétszórt játékokon túl is.


Én is tudom, hogy milyen reménytelen küzdelem a takarítás a picik mellett, én is végigcsináltam, és igen, én is sokszor "koszos" voltam. No meg a barátnőim se tudták a háztartást úgy vezetni, ahogy azt gyerekek előtt.


Viszont azon kívül, hogy röhögtünk a kupin, meg megpróbáltunk egymásnak segíteni, harag nem lett belőle, meg megjegyzés se. Max viccesen.


Az igazi okot derítsd ki.

2014. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves 4-es ! azok akik idáig jöttek hozzánk nagyon jól elvoltunk . azután megismerkedtek az idézőjeles baráttal és utána semmi . azok akik ide jártak rajtunk keresztül megismertek a barátot és utána nem jöttek ! mar akkor furcsállottuk a dolgot . de nekem most ezzel telt a pohár . nem vagyok köteles mindent elviselni a béke érdekében .
2014. febr. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!