Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen ember?

Szerintetek milyen ember?

Figyelt kérdés

vagy milyen ember vagyok?

van egy ismerősőm - 12 éve ismerem. van egy ovodás lánya. nekem van egy egy éves lányom és nemsokára megszületik a második kislányom....

én olyan ember vagyok aki mindennap főz-süt -hol kenyeret is meg sütit is megsütöm mindig. ő ezzel szembe nem főz, vagy csak havonta egyszer. mert van hogy anyós illetve az anyja főz rájuk.utál otthon lenni állandóan lepasszolja valakinek a gyereket,csak azért hogy ő csavaroghasson. de azt viszont elvárja tőlem hogy majd a két gyerekkel én utazzak ki hozzá közel másfél órás az út, mert ő nem jön erre. hiába mondtam hogy két ekkora gyerekkel nem fog menni, nem értette. neki könnyű csak berakja a seggét az autóba, hát sajnálom nekünk nincsen...

takaritani se takarit otthon. mindig mikor átmegyek hatalmas nagy kupi van ,mintha hetekig nem porszivoztak volna ki, az edények mosatlanok, hegyekbe áll a szennyes. 15perc sétára laknak az ovitól még annyi se, inkább apuka viszi hozza kocsival a gyereket -mert jaj de messze van.semmilyen háztartási dolgot nem csinál , én mindennap boltba megyek, a gyerekkel orvoshoz,postára.. nekem messze laknak a szüleim és nem is akarom hogy állandóan nekik passzoljam le a gyereket, ezért is lenéz, hogy én miért nem szakadok el egy kicsit a gyerekemtől?! hát én magunknak szültem a gyereket nem anyáméknak....

azért is lenézett hogy én miért főzők a gyereknek -mert nem vagyok hajlandó megvenni a gyerekre a méregdrága üveges kajákat! mert ő azt csinálta annó.közel két éves korig csak azon élt a lánya, és csodálkozik hogy a házikosztot nem eszi meg...én gyerekem megeszik mindent.sőt még volt hogy le is cseszett hogy mi az hogy az én gyerekem nem válogatós. meghogy térjek már észhez nem azért vannak ezek a kaják kitalálva hogy az ember főzzön a gyerekre külön... -pl. miért adtam 11hónaposan a gyereknek bablevesből... hiába mondtam neki hogy sokkal jobban szeretem ha én főzők a gyerekre, meg magunkra is. ezzel szemben ha az ő lánya beteg -volt hogy kijelentette hogy de utálja ezt a helyzetet hogy főznie kell a gyerekre... hát nem tudom. most én vagyok túlságosan elfogult vagy én már nem tudom mit gondoljak róla?


2014. febr. 20. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Te normális vagy, amaz meg nem. Ennyi. Maradj ilyen.
2014. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, maradj ilyen. Ez a normalis, ahogy Te csinalod.

De ha ennyire idegesit akkor meg minek idegesited magad azon, hogy Te mesz hozza vagy ö hozzad? Sz @rd le, aztan ne menj. Ennyi.

2014. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, maradj ilyen. Ez a normalis, ahogy Te csinalod.

De ha ennyire idegesit akkor meg minek stresszeled magad azon, hogy Te mesz hozza vagy ö hozzad? Sz @rd le, aztan ne menj. Ennyi.

2014. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, ketszer ment el.
2014. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond h kétszer ment el. Nem idegeskedem,de szerinte ő a normális. Nah mind1. Nekem így jó az életem. Én ezt láttam otthon.
2014. febr. 20. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy él, ahogy akar. Ne hagyd, hogy beleszóljon abba, mit csinálsz, de te se szólj bele, ő mit csinál, mit nem. Nem kell mindenkinek egyformán élnie, és hogy mi a jó, a rossz és a normális, mind felfogás kérdése.


(Talán a normális a legkevésbé: az a normális -> norma szerinti, amit az adott közösségben a legtöbb ember tesz. Vagyis kultúránként/közösségenként is eltérő.)

2014. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom semmi beleszólásom nem lenne. De miért ő mondja meg h én h éljek? Én nem tudnék így élni ahogy ő. Jah és nem is utazok. Nagtx hassal meg gyereket is cipelni nem megy olyan messze.
2014. febr. 20. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!