Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 24L Rock zene, kutyák stb....

24L Rock zene, kutyák stb. Bp.16 ker. Barátkozni?

Figyelt kérdés

Elköltöztünk a szülő városomból. Az új munka helyemen nem sok alkalom volt beszélgetni a gépek zajától és talizni sem, a hosszú munka miatt(12óra) mindenki sietett haza. Mire lettek volna barátaim. Már alakulgatott, hogy megyünk valahová együtt. Akkor kiköltöztünk külföldre.

Miután vissza jöttünk. Másik kerületbe költöztünk, másik munkám lett.

A tavon, nyáron össze találkoztam 3 kolléga nőmmel. Akik közül eggyel nagyon jóban voltam. Tündinek szólított... Nem is ez a nevem. :-(

A mostani helyemen pultos vagyok. A vendégek csak vendégek, a főnököm meg kínai. Nem találkozom senkivel sem egész nap, akivel lehetne barátkozni. Azon kívül, hogy "mit adhatok?" nincs alkalmam beszélgetni.

A napom további részében takarítok, bevásárolok, kutyázom.

És még a kutyások is maguknak valóak. Köszönünk, max pár szót váltunk aztán mindenki megy tovább.


Nem vagyok az a csajos csaj.

Nem kérek segítséget, ha odébb kell taszigálni a mosó gépet a konyhában, vagy ha be kell verni egy szöget a falba. A kutya ólat is egyedül raktam össze. Apropó kutya, 3 is van. Minden állatot szeretek, de jobb híján kutya bu**i vagyok. Meg merem fogni az egeret, békát.

Szeretem a rock zenét. Van itt a közelünkben egy rock kocsma. Kíváncsi vagyok milyen lehet, de egyedül még nem mertem be menni.

Kutyázni is jó lenne valakivel. Akkor is ha neked nincs.


2014. febr. 23. 00:05
 1/7 anonim válasza:

Én nem szoktam így ismerkedni, meg nem is pesti vagyok, de 16ker. az szép hely, egy ideig laktam ott. :)

Milyen kutyáid vannak?

2014. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menj be a kocsmáéba és kezdfeményezz beszélgetést a kutyásokkal. sok magányos ember van hidd el.
2014. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Spániel, foxi keverék, valami mix


Egyedül nem akarok kocsmába menni. Mindenki azt mondja, hogy nőnek nem illik egyedül. Hugommal szoktunk menni sörözni, ha fel jön.(évente 2x) De ott még nem voltunk.

2014. febr. 24. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor maradj illedelemből magányos.
2014. febr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Tortent barmilyen fejlemeny ez ido alatt?

2014. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megismerkedtem egy csajjal a kutya futtatóban. Később megtalált fb-on és kiderült, h rocker.

De azóta még nem találkoztunk.

2014. márc. 16. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozza. :)
2014. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!