Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz ötlet volt megütni az...

Rossz ötlet volt megütni az apját? Rosszul jöhet ki ebből a a lány ismerősöm?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lány ismerősöm.Gyerek korunk óta nagyon jó barátok vagyunk.De az apja részeges az anyja meg eltűri.Hogy miért az jó kérdés,semmit nem tesz ellene.Többször volt már,hogy megütötték.

Én pénteken hazakísértem,hogy onnan megyünk tovább moziba.Az apja megint részeg volt és veszekedtek.Erre én bementem a házba és láttam,hogy meglökte a lányát,hogy takarodjon.Én erre rögtön ütöttem is.Nagyon elborult az agyam,hogy így bánik vele.Aztán eljöttünk.

Nálam aludt a barátom és szeretném is ha itt maradni.Még 4 hónap van a születésnapjáig amikor végre nagykorú lesz.

Maradhat addig nálam?

20f


2014. febr. 23. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tom. Az gáz, de szerintem addig lakhat nálad ha az anyja meg engedi.
2014. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A törvény szerint rendőrökkel hazavitetheti a lányát az apa, mivel még 4 hónapig kiskorúnak számít.
2014. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez nagyon romantikus. Hogy rossz ötlet volt e? Azt nem tudom, de megérdemelte! Érdeklődj ügyvédnél. Tanácsot ingyen kaphatsz tőle, hogy milyen irányba induljatok tovább. Sok sikert! Szurkolok nektek. Majd írd meg, hogy mi történt a lánnyal.
2014. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
1 vagyok. Szerintem, ha haza vitetik, akkor a lány szólhat a rendőröknek,hogy őt otthon bántják. Amúgy az anyja az meg mit csinál? Ül és várja haza a részeg férjét, hogy őt és a lányár verje?
2014. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az anyja semmit nem csinál.Egyszer ő is felpofozta.
2014. febr. 23. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
hazavitetheti ugyan az apja, vagy az anyja, de nem hiszem, hogy megtennék. Végülis az apja alkoholista, az anyja, meg egy szánalmas társfüggő mártir. Hidd el tökmindegy nekik, hol van a lányuk. Ha mégis hazavitetnék, hát majd eljön újra, ha nem akar áldozat lenni. A hatóságok se fognak nagyon foglalkozni az esettel, mivel a lány 4 hónap és nagykorú (ez tapasztalat, gyermekvédelmi területen dolgozom). Ha mégis foglalkozna ezzel bárki is, akkor kérvényezze a lány a szülői ház elhagyását a gyámhivatalnál. A családi helyzetére való tekintettel meg fogják adni. Az meg, hogy leverted az apját, hát jól tetted:)
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A rendőrség semmit nem fog tenni arra hivatkozva, hogy mindjárt nagykorú. Tapasztalatból mondom, voltam hasonló helyzetbe pár hónapja. A rendőrség szétteszi a kezét, hogy mindjárt nagykorú. Erőszakkal senki nem fogja elvinni. A szülők ha akarnak is tenni valamit nem fognak tudni. Ha 11 éves lenne akkor az más lenne, de így ne féljetek.


Ja és szívesen levelezek a lány ismerősöddel :)


25/l

2014. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Full respect!

Mindent a lehető legjobban csináltál.No para.

2014. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!