Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik barátnőm rögtön egymás után elmeséli többször ugyanazt a történetet? :O

Figyelt kérdés

Írok egy példát, nem mondott ilyet, de ilyesmire gondoljatok.

-Képzeld, tegnap reggel felkeltem, megsétáltattam a kutyámat és mire hazajöttem, anyukám megterítette a reggelit. Tegnap tök jó volt, mert anyukám már megterítette a reggelit, mire hazaértem a kutyasétáltatásból.

(két mondatot váltunk valami másról)

-Remélem holnap is az lesz mint ma volt, hogy már meg volt terítve reggel, mire visszajöttem a kutyasétáltatásból.



2014. jan. 12. 18:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És nem azért van mert nem reagálok arra, amit mondott, valami más oka van.

Elmondja, reagálok, reagál arra, hogy reagáltam, aztán újra elmondja ugyanolyan hosszan csak kicsit más szavakkal.

És csak úgy nap közben ha eszébe jut, elmondja újra...

hiába mondom, hogy "Ezt már mondtad", azt mondja, hogy "Tudom, de elmondom még egyszer".

Komolyan nem tudom mire gondoljak, néha elmebetegnek érzem, szerintetek miért csinálja ezt?

2014. jan. 12. 18:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy memóriakiesése van.és ezt most komolyan mondtam.
2014. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, és egyáltalán nem "hihetetlenülizgalmasbrutális" sztorikat mesél el ezerszer, hanem ilyen semmitmondó kis dolgokat, olyasmiket, mint amit a példában leírtam.
2014. jan. 12. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:

- talán elfelejtette, hogy már egyszer elmondta

- lehet más reakciót várt, mint amit kapott

- lehet azt hiszi, nem értetted elsőre


Kérdezz rá egyszer, hogy "emlékszel, hogy ezt már egyszer elmondtad?"

2014. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de másban ezt nem vettem észre nála. Amit én mesélek, arra mindig emlékszik. Vagy ha an valami közös sztorink, valami történik velünk vagy XY megkéri valamire, akkor teljesen képben van mindig.
2014. jan. 12. 18:52
 6/13 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle, azt mondja, hogy emlékszik, de azért elmondja még egyszer(de ezt írtam fentebb).

És sokszor tényleg közvetlen egymásután mondja...tehát elmond egy mondatot és folytatja a sztori elejével.

Lehet, hogy más reakciót kap, mint amit mondtam és azt vettem észre, hogy hiba reagálok rá egyszer, ha újra elmondja, megint várja a reakciót.

2014. jan. 12. 18:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán kissé üresfejű és csak annyi mondanivalója van, amennyi. Aztán csak a száját akarja nyitogatni, onnan meg csupán ez jön ki.
2014. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem olyan okos szegény és szeret beszélni, de ez nekem akkor is nagyon fura.
2014. jan. 12. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez vicces:D

Szerintem is az lehet, hogy szeret beszélni és mivel nincs sok mondanivalója, elmondja ugyanazt többször hogy ne legyen kínos csend.

2014. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hiba a mátrixbaxdd
2018. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!