Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem találom őt sehol. Tippek,...

Nem találom őt sehol. Tippek, ötletek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztam egy nagyon különleges emberrel egyvonatút során. Nagyon jót beszélgettünk, és egészen személyes témákra is terelődött a szó, de elérhetőséget nem tudtunk cserélni, mivel nagyon kapkodva kellett leszállnia a vonatról (úgy belemerültünk a beszélgetésbe,hogy szegény majdnem fennmaradt velem :D) így elfeledkeztünk róla. Az is csoda, hogy elköszönni volt ideje.

Tudom, hol él, hol végezte az egyetemet, és a keresztnevét, de egyszerűen sehol sem találom. Nagyon szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de hiába próbáltam mindent, sem a Facebook, sem a Skype, sem a mindenféle 'white pages' nevű szolgáltatások nem vezetnek eredményre.

Nem tudom, mi mást tudnék még megpróbálni, lassacskán Kezdem feladni, pedig nem szeretném ilyen könnyen annyiban hagyni a dolgot.

Ha valakinek van ötlete, kérem, írjon! Nagyon hálás lennék érte. Tudom, hogy sokaknak sokkal nagyobb problémái vannak, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből azóta sem.



2014. febr. 28. 22:03
 1/8 anonim válasza:
Probaltad azt, hogy beirtad a google-ba, a nevet es az egyetemet, illetve valamilyen mas infot rola, amivel kapcsolatban fent lehet a net varazslatos halozatan? Masik otlet, hogy ird be facebookra a keresztnevet es az egyetemet melle, vagy a helyseg nevet ahol vegzett. Tobb otletem nincs. :)
2014. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod, már próbálkoztam ezekkel, és nem jártam sikerrel velük :(
2014. febr. 28. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Keresd meg az egyetemet Facebookon, és a lájkolók, megosztók között keresd meg.


Azt tudod, milyen okból vonatozott? Talán máskor is utazik majd azon a vonalon.

2014. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod körülbelül mikor végzett, melyik karon? Azt gondolnám az egyetemen meg lehet keresni a végzettek nevét. A diplomatervek/szakdolgozatok nyilvánosak.


Leírhatod ide is az adatait, hátha valaki szerencsésebben keres.

2014. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindennel megpróbálkoztam, kivéve a szakdolgozatos dolgot, de azt nem nagyon tudom, hogyan kéne megkeresnem, mert Szlovákiában végzett a Comenius Egyetemen, Pozsonyban, pedagógia szakon.

Hogy pontosan mikor, azt nem tudom, viszont 6 évet töltött Londonban (valószínűleg szinte diploma után azonnal? Úgy vettem le, nem nagyon töltött errefelé időt azután, hogy az egyetemet elvégezte) és szerintem 35-nél mindenképp fiatalabb, vagy rettentően kölyökképű :)

Nemrég jött vissza Londonból, Érsekújvár (az otthona) és Budapest közt ingázik most a munkája miatt - és mi is úgy találkoztunk, hogy éppen munkából ment haza.

Ja, és Bálintnak hívják. :)

Hát ennyit tudok, nem tudom, hogy ez mire elég... Azért szomorít el nagyon a dolog, mert eddig sokszor volt olyan, hogy utazásokon összebarátkoztam emberekkel, és vagy ők találtak rám később a neten, vagy én őrájuk - erre itt van ő, akit nem tudok megtalálni. :(

2014. márc. 1. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiraknék az állomáson pár hirdetést. Bálint kereslek, jelentkezz! címmel. Rövid leírás az esetről, plusz megadnék valami elérhetőséget, és reménykednék...
2014. márc. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAM! :D El sem hiszem. Nagyon nehéz volt, de sikerült! Köszönöm a sok ötletet, nagyon aranyosak vagytok :)
2014. márc. 2. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper! Hogyan sikerült?
2014. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!