Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak?

Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
Már évek óta nincsenek barátaim,szerintem nem is voltak.ugy gondoltam hogy nincs rá szügség hiszen veszekednénk csak menne a pletyka mindig stb:... Eddig csak a tanulással foglalkoztam,nem éreztem szügségét a barátnak.Jó suliban vannak barátok.de kevés.És nem olyanok amiket én elképzelek.De olyan barátom nincs akivel hétvégenként bulizni elmehetnék,vagy ha unatkozok elmehetnék valamerre csavarogni.Legtöbb csak a lány barátom aki van suliba,fiu is egy kettő.De rájuk nem lehet számítani.Mostanában már benne vagyok ebben a lázadó korban annyira bulizgatnék meg minden,de nincs kivel,nincsenek barátaim.mindenkit elvesztettem.És a mi környékünkön ilyen kis piti csaló gengszterek élnek,akiket igen ismerek,de nem haverok.mindig beszolnak azt hiszik menők.aztán ha kapnak egy pofont futna.tehát gyáva alakok nekem nem ilyen kell.ez valahogy nem az én stílusom.Tehát nincs senkim.Valakire szügségem van! :( 15/F
2014. márc. 1. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Sajnálom, hogy ez az érzésed, viszont legalább már megláttad azt, hogy kik azok, akik nem a barátaid. Valahol el kell kezdeni.. Nekem sincs olyan sok barátom, és az a klasszikus értelemben vett fiúbarát is hiányzik az életemből, akivel napi kapcsolatban vagy, meg együtt mentek mindenhová. Van ilyen ember, de nem találkozunk túl gyakran. Amúgy én elég csendes gyerek vagyok, nem vagyok az a "be nem áll a pofám, és csak lököm a dumát" típus. De attól még én is szeretem, ha van kivel foglalkozni.

Én szívesen dumálok veled, már ha igényeled egyáltalán. Meg meghallgatlak minden további nélkül. Van egy olyan hülye tulajdonságom ugyanis, hogy szeretek másoknak segíteni, viszonzásvárás nélkül is.

Szóval keress nyugodtan, ha gondolod.

22/F

2014. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!

nos azzal egyetértek,hogy tényleg elég kevés olyan ember van,aki normális mint barát,nálam is ez a helyzet sajnos...

én pl itt ismerkedek gykn, sok jó arc ember van.

amúgy a szügség az k-val van :)

2014. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!