Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen fiú-lány barátságról?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom és tényleg mindent megosztunk egymással, minden oldalamról ismer, imádjuk egymást, de nem vagyunk szerelmesek. Itt a bökkenő.

Amikor valaki kérdezte, hogy nekem milyen fiút képzelek magam mellé pár év múlva, akkor konkrétan olyan tulajdonságokat soroltam fel, amik a fiúbarátomnak vannak. Ez számomra kissé "ijesztő", mármint hogy nem tetszik de konkrétan a teljesen olyasmi fiúk jönnek be (és megjegyzem nemigen találkoztam rajta kívül ilyen fiúval). Szerintetek ez miért van? Vélemények?



2014. márc. 1. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan fiú kell neked, mint a barátod, csak legyen benne még valami plusz, amitől bele is szeretnél.
2014. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és akkor a múltból kiindulva mi lesz, ha nem találok ilyet?
2014. márc. 1. 12:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor cumi. :) De tudod az elképzeléseket és elvárásokat el kell engedni. Ismerkedj, barátkozz, aztán lehet, hogy más típusú, de szeretni azért tudó férfiba fogsz beleszeretni.
2014. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ember a szerelmével is szeretne bizalmas kapcsolatot kialakítani, mint ha egyben a barátja is lenne. Legalább is jobb esetben.

Nincs ezen semmi ijesztő. :)

2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as!

tudom, csak rengeteg fiú van a környezetemben és ezért furcsa, hogy pont belőle nincs még egy.

igazából elgondolkoztam, és arra jutottam, hogy ő a világon a legjobb ember, akit ismerek, tényleg mindentől megvéd, félt engem, érdekli mi van velem, állandóan beszélünk meg ilyenek, és ennél jobbat nemigen ismerek per pillanat. rengeteg dolgot köszönhetek neki, többek között az összes önbizalmamat, nevetést, stb.:D

4-es!

ebben teljesen igazad van :)

2014. márc. 1. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Az emberi fantázia véges. Csak olyat tud elképzelni, amit már látott, érzett. Te még csak ezt a fiút ismered behatóbban, ezért csak hozzá kötött dolgokat tudsz elképzelni.
2014. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nagyon kezdem úgy érezni, hogy belé kéne szeressek...
2014. márc. 2. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez van csak forditva. én fiú vagyok a legjobb barátom pedig lány.. Nem tetszik de egy ugyan olyan lánnyaltudnám magam elképzelni. 14/F irj ha van kedved dumálgatni
2014. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
akkor látom nem vagyok egyedül...
2014. márc. 3. 16:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni, még az is lehet, hogy egyszer egymásba szerettek. Volt már ilyen. Egyébként azt hiszem Szilágyi János mondta, hogy az a legjobb, ha az ember a legjobb barátjával házasodik össze :-).
2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!