Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » B*z*s ha egy fiu a fiu haverjá...

B*z*s ha egy fiu a fiu haverjánál alszik?

Figyelt kérdés
egyik haverom áthívott magához és megkért hogy aludjak nála, de apám amikor mondtam neki leb*zizott meg mondta hogy s*ggbe k*ki is lesz stb, de semmi ilyen nem lesz nem vagyok meleg, és sztem ez nem b*z*s dolog, szerintetek? apámnak igaza van?

2014. márc. 1. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Ez tényleg b#zis, de attól is függ, hogy milyen körülmények között fogtok lenne.

Lehet hogy te nem vagy b#zi, de talán esetleg a barátod az.

2014. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én azért megyek át mert vannak ott kis huskyk és azokat nézem meg :D csak megkérdezte hogy akarok-e ott aludni, én benne vagyok, és am van a gyerekben egy kis bihajlam(nem kicsi) egyszer beisvalotta de engem nem zavar, és ha rámhajtana kedvesen lerázom, de nem fog ugyse :D :D
2014. márc. 1. 12:12
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Ez annyira hülyeség,miért buz*s az ha egy fiú átmegy a haverjához? Ezzel az erővel egy lány is leszb*nek titulálhatnának amikor a barátnőjével pizsi partiznak.

Ha normális,"jóban-rosszban" féle barátság van köztetek akkor meg normális..

Beszélgettek csajokról,iszogattok meg ilyesmi..ez szerintem fiús dolog..nem értem miért ilyenek az emberek..mindenkit egyből lebuz*znak.-.-"

2014. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem az :D az én legjobb fiúhaverom is (lány vagyok) szokott a haverjainál aludni, és őszintén eddig eszembe sem jutott, hogy b*zulnának :D
2014. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez butaság... az, hogy ott alszol haverodnál, attól még nem fogtok kefélni is.. faterod eléggé szűklátókörű.. :D vagy csak azt hiszi hogy meleg vagy.. fogadok nem is ismer mi? na mindegy.


Szóval simán aludj náluk, és abszolút nem b**is dolog.. pláne ha külön ágyban is alszotok.. :)

2014. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem, csak az apád homofób, ezért aztán mindenbe b*z*ságot lát bele. Részvétem!

Pontosan ez a történet mutatja meg, hogy mi a baj a homofóbiával, és miért nevezik teljesen jogosan fóbiának (irracionális, indokolatlan félelem). Férfiak közötti bizalmas, személyes, érzelmeket is magában foglaló barátságban semmi beteges nincs. Ha két férfi együtt alszik (jó , azért nem egy ágyban) abban semmi beteges nincs.

Mégis a m*l*gekkel szembeni ellenérzések miatt minden ilyen megnyilvánulás megbélyegezetté válik.

2014. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
ha majd hátulról megtámasztanak akkor ne csodálkozz
2014. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nem joban rosszban barát :D inkább csak elhülyülünk a suliban azt ennyi :D és persze biztos külön ágy :D ha nem akkor földön alszok :D
2014. márc. 1. 12:23
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha két utcával arrébb lakik és bármikor könnyedén hazamehetsz, akkor fura.

Ha elmész hozzá és nem tudsz már hazajutni, vagy buliztok és nem lesz kedved már éjjel mászkálni, akkor teljesen rendben van.

2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Apád látens meleg. Felizgatja a huszonévesek közeli kapcsolata és dühíti hogy kimarad belőle. Így ad hangot neki.
2014. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!