Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Férjem elment...

Mit gondoltok? Férjem elment bulizni (havi egyszer szokott, nincs is vele problémám). és hajnalban sms-t kaptam, ha nem bánom ott alszik a haverjánál.

Figyelt kérdés
én kiakadtam persze, mert ez szerintem nem így működik nem tinédzser,hogy a buli hevületében gondol egyet aztán nem megy haza.más lenne, ha előre megbeszélik=megbeszéljük,akkor se ugráltam volna örömömben, de így még akár arra is gondolhatok hogy nő van a dologban ,nem?amúgy tudtommal hűséges,(ezt ugye senki se tudhatja 100%ig,)nem adott még okot a féltékenységre.most ez viszont nagyon rosszul érintett.kérdőre vonjam, ha haza ér?vagy mit csináljak?én esek túlzásba?
2010. aug. 21. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki az érzéseidet beszélgetve, higgadtan hogy ez téged nagyon bánt és miért. Ne légy támadó.

Nekem is nagyon rosszul esne, ahogy ismerem magam még sírnék is. Szerintem ezt csak úgy lehet megértetni vele, ha beszélgettek. Ha rögtön letámadod, akkor elkezd védekezni és már nem arra koncentrál, hogy TE mit mondasz, hanem hogy ő hogyan védekezzen.

2010. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igazad van 100% ig nem lehetsz biztos benne.én biztos mondtam volna neki,hogy inkább gyere ha,az a biztos,igy nem motoszkál benned sem rossz érzések.ezt ő is megértheti,ha ma már ennyi idősen családos emberként is el jár igy bulizni.
2010. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt 1x az enyém is eljátszotta.

Hazajött mentegetőzött.kb.1 hétre bevallotta hogy nővel volt, és összepakolt lelépett.Mert a másik nem kérte számon, nem volt gyerek, nem volt igazi kötöttség.

Remélem nálad tényleg csak a haverok vannak a dologban.

Beszélj vele higgadtan, őszintén.

2010. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is teljesen kiakadtam volna,jogosan vagy felháborodva.

Ő mit szólna ha te játszanád el ugyanezt vele???

Vond kérdőre,megkell tudnod h megcsal-e és ha igen akkor fel is út le is út!!!

2010. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én biztos kérdőre vonnám és elmondanám az érzéseimet, hogy mennyire nem esik jól! én is tuti nőre gondolnék, pedig megbízom a páromban, de azért a gondolat mindig ott motoszkál.

de lehet, hogy csak sokat ivott, esetleg cigizett, ilyesmi, és nem akart büdösen-részegen hazaállítani hajnalban, a felesége meg a gyereke mellé, szégyellte magát. sms-t írt, ez már méltányolandó, hogy nem csak úgy szó nélkül nem jött haza.

remélem tényleg csak ez a helyzet!

2010. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fonoman mond el neki, hogy ok, hogy elmegy bulizni, de azért aludni inkább itthon aludjon legközelebb. Ha nő van a dologban azt úgy sem vallja be most. Ha én valami gyanúsat észlelek, akkor inkább csendbe maradok, és megfigyelek, megnézem a zsebeit, telefonján a hívásokat, sms-eket, viselkedését. Ha neki esnék csak tagadna, és jobban odafigyelne a nyomok eltüntetésére. Ha meg találok valamit, akkor úgyis lebukna. Aztán megnyugszom, és újra nem nézem a telefonját, de ha valami gyanús, akkor igenis belenézek. Szerencsére eddig még soha nem találtam semmit. Szerintem csendesen megfigyelni hatásosabb, mint balhézni, főleg ha nem is tudsz semmi pontosat. Addig meg bízz abban, hogy csak bulizott egy jót és kész. A túlzott aggódással azért ne rontsd el a hétvégéteket.
2010. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon attól függ, mennyire jó a kapcsolatotok. Nekem simán beleférne, hogy a férjem ott aludjon, még ha nem is igy terveztük eredetileg. Nem gyanakodnék vagy féltékenykednék. De ha nálatok van ok az aggodalomra, akkor megértem, hogy nem esett jól. Ugyanakkor hasonló helyzetben, ha te aludnál egy barátnődnél ő kiakadna, te mit éreznél? Valóban a legjobb szerintem is, ha őszintén nem bántón elmondod neki, hogy rosszul esett, de légy magadhoz is őszinte, miért, mitől félsz. Nem hiszek benne, hogy ez automatikusan azt jelenti, hogy lelép egy másik nővel, a lehetőséget meg úgysem lehet biztosra kizárni, ezért kár lenne túlzásokba esni.
2010. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fotucsok ***** válasza:
Először is válaszoltam volna neki, hogy jöjjön haza, de ha már nem, mindenképp számon kérném. Fordított helyzetben, őt hogy érintené, més mire gondolna?
2010. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én elég hisztis fajta vagyok, tuti haza hívtam volna még hajnalban. De most nem ez a lényeg. Messze lakik a haver?vagy mi lehetett az oka, hogy ott akart aludni? egyáltalán nem esel túlzásba ha kérdőre vonod, ha megtartod magadban a kételyt az sokkal rosszabb.
2010. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eleve nem mennék bele a bulizgatásba ! Ne menjen ,maradjon otthon veletek ,ettől család a család !
2010. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!