Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek Márk tettérő...

Meistro001 kérdése:

Mi a véleményetek Márk tettéről, és Márkról?

Figyelt kérdés
Van két ember, két jó barát, Márk és Zalán. A Zalánnak volt egy kapcsolata ami egészen sokáig több mint 5 évig tartott. A Zalán és barátnője Erika szakítottak egymással, és ettől a srác a padlóra került nem sokkal később a szülei elutaztak nyaralni Törökországba egy hétre. Ezelőtt egy pár nappal átment a cimborája Zalánhoz és megkérdezte, hogy mi a helyzet Erikával, és Zalán elmondta neki, hogy semmi és nagyon rosszul érzi magát. Mikor Zalán szülei elutaztak, akkor Zalán, mivel nagyon rosszul volt és a barátainak a segítségére volt szüksége, felhívta cimboráját Márkot, és megkérte, hogy amíg a szülei nyaralnak, addig legyenek együtt, menjenek inni, bulizni, dolgozzanak együtt stb. , ami sokat jelentene számára, hogy ne az exre gondoljon állandóan és ne marcangolják az érzelmek. De a barátja nemet mondott neki, és nem támogatta barátját, helyette egy másik buliba ment és jól érezte magát. A rákövetkező napon Zalán beszélgetett volt barátnőjével, és az közölte vele, hogy valójában Márk elhívta őt (Erikát) abba a bizonyos buliba (amibe elment ahelyett, hogy barátját támogassa, sőt, a barátját sem hívta, de a barátja exét igen)

2014. márc. 4. 18:36
 1/8 acelsziv ***** válasza:
katyvasz az egész
2014. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nos igen, lehet hogy egy kicsit bonyolult a történet, lényege:

Zalán szakít barátnőjével, áthívja Márkot

Márk nemet mondd, és elmegy egy buliba, ahova mint utólag kiderült, elhívta Zalán volt barátnőjét.


Tehát ahelyett, hogy Márk barátját Zalánt támogatta volna, helyette inkább Zalán volt barátnőjével ment volna bulizni.

2014. márc. 4. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem! Ez ugye nem az a Márk, aki az evangéliumot írta?
2014. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem, ezek a nevek kitalációk. Az egész történet fiktív.

Hogy értsd.


1.)Zalán szakított barátnőjével.

2.)A Zalán miután SOS felhívta barátját, hogy találkozzanak, az nemet mondott neki.

3.)Márk (aki nemet mondott barátja SOS hívásának) elment egy másik buliba azon a napon, amikor Zalán SOS hívta.

4.)Másnap kiderült, hogy Márk, Zalán volt nőjét hívta el bulizni.


Márk barátját Zalánt cserben hagyta a szükség órájában.

2014. márc. 4. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora egy szemét ez a Márk.. :S nem igaz barát. remélem ha ő lesz szerelmes és szakít a barátnőjével mindenki faképnél hagyja, mert megérdemli.
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos én nem kívánnék ilyet Márknak, ugyanakkor szerintem nem barát aki ilyet tesz.

Csak azt nem tudom, hogy rá akart e utazni Erikára, vagy mi célt szolgált az, hogy elhívta bulizni.

És közben hagyta, hogy barátja meg szenvedjen....

2014. márc. 4. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen van megfogalmazva, de ha az olvasó rendelkezik egy fajta értelmi szinttel, akkor meglehet érteni.. Tehát nem értem az első hozzászólok problémáit.


Nos, Márk egy szánalmas és végtelenül gerinctelen ember, akit Zalánnak amilyen sürgősen csak lehet, el kell felejtenie- de nyomtalanul. Sajnálom Zalánt, hisz egy napon vesztette el a szerelmét s az embert, akit legjobb barátjának hitt. De Erika se semmi... az exének legjobb barátjával elmegy bulizni, miután szakított vele.


Sok a semmirevaló ember...


"Légy jóban az ellenségeiddel, arra az esetre, ha a barátaidról kiderülne, hogy nem is barátok."

2014. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már azt hittem, hogy végképp elhagyott a remény a fogalmazást illetően.

Szerencsére Erika nem ment el, mindenesetre Zalán felháborodásán viszont "meglepődött", és zokon vette.


De aki érti a lényeget, az érzi a történet pikantériáját is. Senkinek nem kívánom az ilyen sorozatos pofonokat.

2014. márc. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!